Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Stradiņa slimnīcas vadītāja savā darbībā neatzīst pārkāpumus

Stradiņa slimnīcas vadītāja Rūta Valtere neatzīst pārkāpumus savā darbībā, aģentūrai BNS sacīja pati slimnīcas vadītāja.

Pirmdien viņa ieradusies darbā un strādā, kā ierasts.

«Pašreiz es neredzu pamatojumu [izmeklēšanai]. Manuprāt, man nav bijuši tādi pārkāpumi,» pagaidām skopi notiekošo komentēja Valtere. Viņa piebilda, ka arī naudu nekādu nav saņēmusi, kā tas izskanējis medijos saistībā ar preču zīmes reģistrēšanu. Viņa nevarēja sniegt plašāku informāciju, kamēr notiek izmeklēšana.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs sestdien apstiprināja, ka šā gada decembra sākumā ierosināja kriminālprocesu par kādas valsts ārstniecības iestādes amatpersonas iespējamu ļaunprātīgu dienesta stāvokļa izmantošanu mantkārīgā nolūkā. Šī procesa ietvaros piektdien esot veiktas atsevišķas procesuālās darbības.

Latvijas Televīzija ziņoja, ka Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētāju Rūtu Valteri sāktā lieta saistīta ar iespējamu fiktīva līguma slēgšanu, kas varētu būt ļāvis pašai Valterei tikt pie tūkstoš latiem.

Savukārt Veselības ministrija pārbauda arī citus noslēgtos līgumus, lai pārliecinātos, vai notikušais nav daļa no sistēmas.