Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

LOK ielūgusi jauno SOK prezidentu Bahu 2015. gadā apmeklēt Latviju

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) sadarbībā ar Starptautisko Kamaniņu sporta federāciju (FIL) ielūgusi jauno Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) prezidentu Tomasu Bahu uz Siguldā paredzēto 2015. gada pasaules čempionātu kamaniņu sportā, aģentūru LETA informēja LOK preses sekretārs Mārtiņš Mālmeisters.

Pasaules čempionāts kamaniņu sportā Siguldā notiks 2015.gada no 9. līdz 15. februārim.

LOK prezidents Aldons Vrubļevskis un FIL prezidents Jozefs Fendts oficiālajā ielūgumā SOK prezidentam uzsvēruši augsto olimpisko sporta veidu sacensību organizatorisko līmeni un aicina apciemot Latviju laikā, kad Siguldā risināsies pasaules čempionāts kamaniņu sportā.

Vizītes laikā Bahs iepazītos ar Latvijas sporta un olimpisko kustību, sporta infrastruktūru un latviešu atlētu panākumiem. SOK prezidents apmeklētu ne tikai Siguldā notiekošo pasaules čempionātu kamaniņu sportā, bet arī Latvijas galvaspilsētu Rīgu, tiktos ar Latvijas sporta leģendām, panākumiem bagātākajiem sportistiem un valsts augstākajām amatpersonām, kā arī iepazītos ar vairāk nekā 150 gadus seno Latvijas sporta vēsturi.

Bahs uzaicinājumu apmeklēt Latviju ir saņēmis un savā atbildes vēstulē ir apsolījis izskatīt šo piedāvājumu brīdī, kad tiks sastādīts 2015. gada valsts vizīšu plāns. SOK prezidents ir uzticīgs kamaniņu sporta līdzjutējs un pastāvīgi apmeklē šī sporta veida sacensības.

Bahs ir pateicies par ielūgumu un, izmantojot iespēju, novēl Latvijas atlētiem vislabākās sekmes Soču ziemas olimpiskajās spēlēs nākamā gada februārī.

Līdz šim Latviju ir apmeklējuši iepriekšējie divi SOK prezidenti. Tā 1992. gadā Latviju apmeklēja toreizējais SOK prezidents Huans Antonio Samarančs, bet 2011. gadā Latvijā viesojās iepriekšējais SOK prezidents Žaks Roge.

Bahs SOK prezidenta amatā stājās šīgada 10. septembrī, nomainot Rogi.