Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vairums Latvijas iedzīvotāju nevēlas bijušo politiķu atgriešanos

15% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem pauž viedokli, ka Aināra Šlesera, Eināra Repšes un citu no politikas savulaik aizgājušo atgriešanās politikā, lai startētu nākamajās Saeimas vēlēšanās, radīs Latvijas politikā pozitīvas izmaiņas (4% - noteikti jā; 11% - drīzāk jā). To atklāj pētījumu kompānijas TNS sadarbībā ar telekompāniju LNT decembrī veiktais pētījums.

Lielākā daļa (77%) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju uzskata, ka bijušo politiķu atgriešanās, lai startētu nākamajās Saeimas vēlēšanās, neradīs Latvijas politikā pozitīvas izmaiņas (31% - drīzāk nē; 46% - noteikti nē). Salīdzinoši biežāk starp tiem, pēc kuru domām no politikas savulaik aizgājušo politiķu atgriešanās politikā neradīs pozitīvas izmaiņas, ir latvieši un iedzīvotāji ar salīdzinoši augstākiem ienākumiem.

Desmitajai daļai (8%) aptaujāto nav konkrēta viedokļa par bijušo politiķu atgriešanos.

Aptauju pētījumu kompānija TNS veica laikā no 2013.gada 10. līdz 12.decembrim, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 850 Latvijas ekonomiski aktīvos iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.