Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ziemassvētku noskaņas Ieriķos

Šī gada 20.decembrī plkst. 17:00 visi laipni aicināti uz Ieriķu dzirnavu jaunā papildinājuma «GAISMAS PARKA» atklāšanu! Ieriķu dabas parks tiks izgaismots visā tā garumā ar dažādu krāsu prožektoriem, lukturiem, svecēm un lāpām, paverot vēl nebijuši skatu uz Melderupi un tās ūdenskritumiem. Iedegsim vairākas krāšņas vitrāžas dzirnavu drupās, kas radīs pavisam sirreālu gaisotni! Šogad parks darbosies visas svētku brīvdienas no plkst. 12:00 - 20:00, nākamgad tikai nedēļas nogalēs, informēja Indra Paseka, Amatas novada Tūrisma informācijas centra pārstāve.

Turpat, netālu no dabas parka, atrodas Amatas novada Tūrisma informācijas centrs, pie kura notiks Ziemassvētku tirdziņš. Šeit varēsiet iegādāties ne tikai gardumus savam svētku galdam, bet arī siltas un oriģinālas dāvanas saviem mīļajiem. Tūrisma informācijas centrā atradīsiet vietējo uzņēmēju produkciju, darbosies sveču liešanas radošā darbnīca. Liesim gan sveces, gan laimītes no bišu vaska. Ļausimies Ziemassvētku brīnumam un uz mirkli nokļūsim viduslaikos, ko arī iemūžināsim. Kafejnīcā «Dzirnakmeņi» būs iespēja sasildīties ar karstu tēju vai karstvīnu.

Arī nākamajā dienā, 21.decembrī, no plkst. 12:00 - 15:00, Ieriķi nesnaudīs. Tūrisma informācijas centrā notiks Ziemas Saulgriežu nodarbības kopā ar Zvārtes zāļu sievu, kur gatavosim rotājumus no dabas materiāliem un vilnas dzijas, klausīsimies stāstījumā par ārstniecības augiem, kurus var ievākt arī ziemā, par augu izmantošanu ārstniecībā ziemas sezonā, kad jāpacīnās ar iesnām un klepu, par augiem piedēvētajiem mītiem un brīnumainajām spējām, kā arī gatavosim tēju maisījumus. Notiks arī nākotnes zīlēšana. Zāļu sieva viesosies Tūrisma informācijas centrā arī 28. decembrī, arī tad tiek aicināti visi interesenti. Nodarbībām lūgums iepriekš pieteikties pa tālruni 28681083 vai e-pastu turisms@and.lv.

Tajā pašā laikā Drabešu muižas amatu mājā, pavisam netālu no Āraišu ezerpils, visi ir laipni aicināti uz Ziemassvētku rotājumu darbnīcu. Nodarbības notiks no plkst. 12:00 - 15:00.