Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Traģisko avāriju uz Liepājas šosejas izraisījis «vājprātīgs manevrs»; tiek minēti vairāki iemesli

«Vājprātīgs manevrs» - tā aculiecinieki dēvē automašīnas «Chrystler Voyager» iebraukšanu pretējā braukšanas joslā uz Liepājas-Rīgas šosejas, kam  bija traģiskas sekas, vēsta LNT raidījums «Degpunktā».

Jau ziņots, ka pirmdienas rītā smaga avārija notikusi šosejas Rīga-Liepāja 15.kilometrā, kur automašīna «Chrysler», iebraucot pretējā braukšanas joslā, frontāli sadūrās ar kravas automašīnu. Bojā gāja «Chrysler» vadītājs, bet kravas auto vadītājs guva dažādas traumas.

Šobrīd pastāv daudz versiju, kāpēc varēja notikt šī traģiskā avārija - iespējams, «Chrysler» vadītājs pie stūres iemidzis, tikpat reāli var būt, ka viņš bija dzēris, vai arī auto piemeklēja kāds defekts. Mazāk ticama, taču ne neiespējama ir versija, ka «Chrysler» vadītājs šādi izdarījis pašnāvību.

Taisnā un labi pārredzamā ceļa posmā vieglā automašīna bez bremzēšanas triekusies virsū kravas automašīnai un pēc sitiena sadalījusies vairākos gabalos.

Aculiecinieks Vilis raidījumam atzīst, ka «Chrysler» vadītāja manevrs ir neizskaidrojams.

«Smagās fūres nāca no Kalnciema puses, pa savu malu, viss kā vajag. Tas [automašīna «Chrysler»] brauca pretī un pēkšņi iegrieza [kravas automašīnai] purnā,» klāsta aculiecinieks.

Diemžēl «Chrysler» vadītājam vairs nebija iespējams palīdzēt, vīrietis bija tik smagi cietis, ka dažiem aculieciniekiem pat bijis bail skatīties. «Smadzenes un iekšējie orgāni izšķaidīti pa salonu... kā kautuvē,» par baiso skatu pēc avārijas raidījumam stāsta aculiecinieks, kurš, sapratis, ka «Chrysler» vadītājam palīdzēt vairs nav iespējams, tūlīt steidzies palīgā kravas automašīnas vadītājam, kam ar stikliem bija sagriezta seja.