Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Skotlendjards paziņo par secinājumiem saistībā ar jauno informāciju par princeses Diānas nāvi

Skotlendjards otrdien nācis klajā ar secinājumiem saistībā ar šā gada augustā iegūto jauno informāciju par princeses Diānas nāves apstākļiem, vēsta «Daily Mail».

Jau ziņots, ka augustā kāda specdienesta karavīra sieva nāca klajā ar liecību, ka princeses Diānas nāvē vainojami britu specdienesti - liktenīgo autoavāriju 1997.gada augustā Parīzē esot izraisījis britu specdienesta kareivis, tunelī apžilbinot Diānas šoferi.

Skotlendjards šodien oficiāli noraidījis šos apgalvojumus, norādot, ka «nav ticamu un būtisku pierādījumu, ka specvienības būtu saistītas ar traģisko avāriju Parīzē pirms 16 gadiem».

Jau ziņots, ka specdienesta karavīra sieva augustā bija tikusies ar izmeklētājiem ar pārliecinošu stāstu par notikušo. Skotlendjards, balstoties uz šīm liecībām, nolēma pēc 16 gadiem pārskatīt lietu.

Vīrs informāciju sievietei atklājis 2008.gadā. Atsaucoties uz vīra stāstīto, sieviete apgalvoja, ka slepkavību pasūtījuši cilvēki no karaliskās ģimenes, kuriem nepatika Diānas attiecības ar Dodiju Al Fajedu. Avāriju esot izraisījuši cilvēki, kas pārvietojās ar motociklu un baltu «Fiat» automašīnu.

Dodija Al Fajeda tēvs Mohameds Al Fajeds vienmēr bijis pārliecināts, ka tā nebija nejauša avārija, bet plānota slepkavība, par kuru atbildīga karaliska ģimene un britu slepenais dienests, un ka notikušajā bijusi iesaistīta balta«Fiat» automašīna, kas tā arī nekad netika atrasta.

Sieviete neesot stāstījusi par notikušo agrāk, jo zvērējusi vīram klusēt. Taču pēc šķiršanās esot nolēmusi atklāt šo informāciju.