Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

No janvāra benzīna cena 1 LVL / litrā?

Janvārī gaidāmas nelielas pārmaiņas Latvijas dzīvē un pat, ja degvielas cena par litru būs aptuveni 1 LVL un ar autogāzi aprīkotus auto tas kā parasti neietekmēs, jo... Šie auto turpina gadu gadiem braukt uz pusi lētāk nekā tie, kuri turpina braukt tikai ar benzīna un dīzeļa aprīkotiem motoriem.

Pēc mūsu datiem, 1 LVL/litrā par degvielu ir Latvijas iedzīvotāju psiholoģiskā robeža, kad patērētājs pastiprināti sāk meklēt alternatīvus variantus tam, lai brauktu ar kādu citu lētāku transporta līdzekli vai vienkārši brauc retāk.

Kamēr degvielas cena svārstās ap 0.90 santīmiem par litru, patērētājs jūtas salīdzinoši komfortabli, jo ir pieradis pie benzīna augstās cenas. Iespējams, ka patērētājs pat neapzinās, ka pārmaksā par degvielu vismaz 2 reizes vairāk, kā tie kuri lieto autogāzi.

«Nevar īsti saprast – Latvijas iedzīvotāji jūtas komfortabli pārmaksājot 2. reizes jeb komfortabli pārmaksājot 2 x un it kā ietaupot 0.10 santīmus ?»

Katrs jaunais gads gan mums, gan, pieļauju arī Jums, sākas ar kādu apņemšanos darīt kaut ko vairāk, vairāk ietaupīt, kaut kur aizbraukt, vai varbūt nopirkt kaut ko jaunu. Bet, zinot sevi, parasti visas apņemšanās ar laiku izzūd. Varbūt, ka šogad varētu savādāk?

Tie, kas tikai domās, turpinās pārmaksāt kā līdz šim, bet tie, kas darīt – tie ietaupīt no PIRMĀS* dienas.

«Statistika ir ļoti vienkārša – autogāzes iekārta atmaksājas vidēji 3-9 mēnešos. Vidēji Latvijā viens auto īpašnieks ir 3.5 gadus vienam auto, kas nozīmē, ka 2.5-3 gadus Jūs turpinat pārmaksāt 50 %. Kāpēc ? “

Nav īsti skaidrs, kādēļ tik daudzi Latvijas iedzīvotāji turpina pārmaksāt, kad, piemēram, Lietuvā ir aprīkoti 75% ( !!! ) auto no visiem auto ar autogāzi, kad Latvijā tikai 6 %.

SIA «Latvijas Autogāze» vēlētos jūs pamudināt turēt šīs apņemšanās - vairāk ietaupīt, kaut kur aizbraukt, vai varbūt nopirkt kaut ko jaunu un tml.. un mudina jau laicīgi pierakstīties uz janvāri un februāri, lai uzstādītu jaunu gāzes iekārtu savam auto.

Visiem klientiem, kuri tagad veiks pierakstus tiks piešķirta pirmā bezmaksas gāzes iekārtas apkope. Atlaide tiks piešķirta tikai tiem klientiem, kuri pierakstīsies uz gāzes iekārtas uzstādīšanu līdz 2013. gada 31. decembrim. Pieraksties tagad un uzstādi autogāzes sistēmu vēlāk.

http://latvijasautogaze.lv/

un nosūtiet pieprasījumu uz autogāzes aprīkošanu.

SIA «Latvijas Autogāze» vēlētos sveikt visus savus klientus gan jau esošos, gan nākamos gada gaišākos svētkos un novēlēt drošu un taupīgu braukšanu! Uz tikšanos pie mums servisā !

SIA «Latvijas Autogāze» komanda

Brīvības gatve 445 B (Berģi)

tel:.20322713

* Šis ir apmaksāts reklāmas raksts.