Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sāksies ikgadējā svētku gaidīšanas akcija «Vairo prieku!»

Šodien sāksies ikgadējā svētku gaidīšanas akcija «Vairo prieku!», kuras laikā tiks iepriecināti Rīgas Sociālās aprūpes centru seniori un vientuļie ļaudis, bezpajumtnieki Rīgas patversmes dienas centrā, Lauberes bērnu nama un Iļģuciema cietuma bērnu nama iemītnieki, Rīgas audžuģimeņu vecāki un bērni, kā arī Rīgas sociālo māju bērni un jaunieši.

informēja radošās apvienības jauniešiem «Trepes» vadītāja Ramona Liepiņa, šodien plkst.11 tiks apmeklēta Veco ļaužu māja Āgenskalnā, kur mīt 14 sirmgalvji, bet plkst.15 - Iļģuciema ieslodzījuma vietas bērnu nams, kur mīt 12 mammas ar saviem mazuļiem.

Rīt, 18.decembrī, plkst.16.30 notiks viesošanās Upesleju internātpamatskolā-rehabilitācijas centrā, kur dzīvo un mācās 180 bērni, 19.decembrī ekskursijā uz Rīgu atbrauks Rēzeknes nabadzīgās ģimenes, bet 20.decembrī plkst.14 akcija «Vairo prieku!» viesosies sociālās aprūpes centrā «Mežciems», kur mīt līdz 320 ļaudīm.

28.decembrī no plkst.13 līdz plkst.17 tirdzniecības parkā «Alfa» norisināsies publisks pasākums ar radošajām darbnīcām un talantīgu jauniešu un sabiedrībā populāru cilvēku uzstāšanos, lai savāktu 600 latu divu neredzīgu, bet talantīgu jauniešu tālākai sapņu piepildīšanai. «Edijs dzied, ir lielisks brīvprātīgais, ikdienā apciemo un ar savu talantu iepriecina citus. Viņš vēlas attīstīt savas vokālās prasmes pie vokālajiem skolotājiem, un mēs atbalstām viņa sapni. Savukārt Anna spēlē flautu un ir diplomēta skolotāja, un, lai atrastu tālāku nodarbošanos, viņai nepieciešamas digitālās klavieres un mūsu atbalsts,» stāsta Liepiņa.

Toties 30.decembrī plkst.13.30 radošās apvienības jaunieši viesosies Rīgas patversmes Dienas centrā, kur uzturas 120 bezpajumtnieki.

Svētku gaidīšanas akcija «Vairo prieku!» tiek rīkota no 2008.gada, un tās galvenais mērķis ir sniegt prieku noteiktai sabiedrības grupai, palīdzot piepildīt sapni nākamajā gadā. Iepriekšējo gadu akcijās biedrības jaunieši un citi brīvprātīgie apciemojuši un iepriecinājuši 7880 ļaudis.

Kā norāda Liepiņa, pievienoties akcijai tiek aicināts ikviens interesents.