Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latvijas «Citroën» importētājs iekaro Lietuvas tirgu

Sākot ar 2014.gada 1.janvāri «Automobiles Citroën» oficiālais importētājs Lietuvā būs uzņēmums SIA «Veho», kas ir «Veho Group Oy Ab» meitas uzņēmums un jau kopš 2004.gada darbojas kā «Automobiles Citroën» importētājs un izplatītājs Latvijā. Importa un tirdzniecības struktūras maiņa realizēta ar mērķi nostiprināt šī zīmola pozīcijas, kā arī attīstīt ilgtspējīgu un kvalitatīvu tirdzniecības un pēc-pārdošanas apkalpošanas tīklu arī Lietuvas tirgū.

«Pastāvīgi mainīgā Eiropas automobiļu tirgus vide un tendences liek auto ražotājiem un izplatītājiem nepārtraukti sekot līdzi iespējām paaugstināt savu konkurētspēju un efektivitāti, kā arī novērtēt klientu vajadzības, to maiņu un strādāt pie klientu apkalpošanas kvalitātes standartu celšanas. Pēdējos gados «Automobiles Citroën» ir spēcinājis savas pozīcijas Baltijas valstīs, īpaši uzlabojot pārdošanas rādītājus un audzējot tirgus daļa Igaunijā un Latvijā,» stāsta SIA «Veho» valdes priekšsēdētājs Raimonds Dūda, papildinot, ka «lai attīstītu zīmolu un tā pārstāvniecību Lietuvā, «PSA Peugeot Citroën» un «Veho Group Oy Ab» ir vienojušās par esošā importa un tirdzniecības tīkla restrukturizāciju, padarot to centralizēti organizētu un efektīvāku.»

«Esam gandarīti, ka mūsu sniegums un rezultāti, kā arī «PSA Peugeot Citroën» vadības atbalsts ir devuši iespēju SIA «Veho» kļūt par «CIitroen» oficiālajiem importētājiem arī Lietuvā. Neapšaubāmi tas ir augsts mūsu darba novērtējums. Ticu, ka spēsim ar rezultātiem gan tirdzniecības, gan klientu apkalpošanas un apmierinātības jomā apliecināt, ka esam gatavi darboties arī ārpus Latvijas,» uzsver Dūda.

No nākamā gada sākuma «Citroen» automobiļu dīlera un autorizētā servisa funkcijas Lietuvā ir uzticētas UAB «Krasta Auto Vilnius», kas ir Lietuvā labi zināmās automobiļu tirdzniecības, pēc-pārdošanas apkalpošanas un servisa kompānijas «Modus Group» meitas uzņēmums. SIA «Veho» un UAB «Krasta Auto Vilnius» parakstītā vienošanās paredz, ka sākot no 2014.gada 2.janvāra UAB «Krasta Auto Vilnius» nodrošinās «Citroen» dīlera, pēc-pārdošanas garantijas un servisa funkcijas. Līdzšinējais «Automobiles Citroën» importētājs un dīleris Lietuvā «Veho Group Oy Ab» meitas uzņēmums UAB «Veho» aptur savu operatīvo darbību, taču turpinās funkcionēt līdz visu savu juridisko un finansiālo saistību izpildei.