Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Gada studente realizēs savu diplomdarbu, uzvedot izrādi «Nebaudāmās vakariņas»

Pavisam nesen gada studentes titulu ieguvusī - Lāsma Poča, realizēs savu diplomdarbu – izrāde «Nebaudāmās vakariņas». Tā norisināsies Latvijas Kultūras akadēmijas Latvijas Kultūras koledžā 20. Decembrī, plkst:18.00, koledžas 38.kabinetā. Vietu skaits ir ierobežos, tādēļ jāpiesakās laicīgi. 

Lāsma Poča, ne tikai 3.kursa studente, bet arī Konkursa «Gada studente 2013» uzvarētāja, kura studē Latvijas Kultūras akadēmijas Latvijas Kultūras koledžā par kultūras menedžeri ar specializāciju teātra mākslā, ir nonākusi līdz sava diplomdarba realizēšanai. Tā būs viņas iestudēta izrāde, pēc Tenesija Viljamsa motīviem – «Nebaudāmās vakariņas» (ang.tulk. «Unsatisfactory supper»).

«Izrāde ir par jauniešiem, kuri mūsdienās nenovertē vecākus cilvēkus, piemēram, vecmammu, vectēvu, mammu vai tēti. Mēs nenovērtējam to cik daudz laba un mīļa viņi mums dara. Mums vajadzētu viņos ieklausīties un spēt viņus novērtēt», stāsta Lāsma.