Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Smaržu kolekcionāre

Ketlīnas Tesaro romāns «Smaržu kolekcionāre» tagad latviski. No angļu valodas tulkojusi Gunita Mežule, vāka dizains Artūrs Zariņš.

Viena mūza. Trīs smaržu aromāti. Noslēpumi mūža garumā.

Greisas Manro dzīvē iestājies sajukums: Londonas smalko aprindu sabiedriskā dzīve viņu nogurdina, nesen noslēgtā laulība ir uz sabrukuma robežas, un mājsaimnieces karjera Greisu neizsakāmi garlaiko.

Kā atpestīšana pienāk Greisai adresēta vēstule, kurā apgalvots, ka viņa ir nosaukta par mantinieci Evas d’Orsī testamentā... Ir tikai viena nelaime: Greisa nekad neko nav dzirdējusi par Evu d’Orsī.

Greisa nekavējoties dodas uz Parīzi.

Pamests smaržu veikaliņš Sēnas kreisajā krastā ļauj atšķetināt sirdi plosošo stāstu par neparastu sievieti, kura ir apbūrusi augstāko sabiedrību pagājušā gadsimta divdesmito gadu Ņujorkā un Parīzē.

Buržuāziskās dekadences šarms, aristokrātu sabiedrība, iznīcinošas vājības un stipri raksturi, biedējoši zemūdens akmeņi – tas viss baudāms Ketlīnas Tesaro daiļradē

Valdzinošs, noslēpumains un intriģējošs – šis stāsts burtiski ievelk lasītāju neatbildētu jautājumu un slēptu kaislību pasaulē.

Ketlīna Tesaro studējusi dramaturģiju, bijusi teātra un kino aktrise, šodien ir slavena romānu autore, kuras darbi tiek tulkoti visā pasaulē. Pilnībā pievēršoties romānu rakstīšanai, autore rada to īpašo atmosfēru, kas ļauj brīvi pārvietoties laikā un notikumos, aizrautīgi sekojot līdzi varoņu dzīvēm, liekot izjust tās pilnasinīgi, dzīvi un niansēti.

Par Latvijā iznākušā romāna Debitante iedvesmas avotu kalpojuši patiesi notikumi Eiropas aristokrātu aprindās.