Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Padara vienkāršāku pieteikšanos «Rīdzinieku kartēm»

Pieteikties «Rīdzinieka kartes» saņemšanai var aizpildīt anketu un elektroniski apstiprināt ne tikai tās personas, kurām ir elektroniskais paraksts, bet arī «Citadeles», «Nordea», SEB un «Swedbanka» klienti, informē «Rīgas satiksmes» pārstāvis Viktors Zaķis. 

Viņš informē, ka, izmantojot šīs priekšrocības, klienti pēc tam, kad «Rīgas satiksme» izgatavos «Rīdzinieka karti», saņems e-pastu vai SMS ar informāciju, kad un uz kuru klientu apkalpošanas centru jānāk pakaļ izgatavotajai kartei.

Jau ziņots, ka tā kā visiem «Rīdzinieka kartes» līdz 1.janvārim saņemt nebūs iespējams, pieņemts lēmums ieviest pārejas periodu. Divu mēnešu laikā – janvārī un februārī – rīdzinieki un nerīdzinieki maksās par braukšanu tikai 50% no pašizmaksas, tas ir 0,60 eiro.

Atlaides mēneša biļetēm, kas tika plānotas tikai rīdziniekiem, janvārī un februārī būs arī nerīdziniekiem.

Tarifs paliek nemainīgs – 1,20 eiro, un pēc pārejas perioda 50% atlaide tiks saglabāta tikai Rīgā deklarētajiem iedzīvotājiem.