Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Solovejs: Pret savējiem spēlēt man īsti nepatīk

Latvijas pludmales volejbolists Aleksandrs Solovejs pēc atgriešanās no Pasaules kausa pēdējā posma Durbanā (DĀR), kur pārī ar Mārtiņu Pļaviņu izcīnīja savu pirmo medaļu tik augstā līmenī, portālam «Apollo» atzina, ka izšķirošajās spēlēs nav izjutis spriedzi un satraukumu. 

Pļaviņš/Solovejs turnīrā bija izlikti ar 14. numuru, tomēr uzvarēja sešās no astoņām spēlēm, zaudējot vienīgi pirmajā mačā un finālā, turklāt abas reizes vēl vienam Latvijas duetam Aleksandram Samoilovam/Jānim Šmēdiņam.

«Pirms turnīra kopā ar Mārtiņu trenējāmies nedēļu, taču jau kopš rudens daudz strādāju pie fiziskās sagatavotības gan Sporta manēžā, gan trenažieru zālē. Pludmales sporta centrā «Brazīlija» trenējos tikai divas reizes nedēļā. Katru dienu sanāca pa diviem, trim treniņiem, tāpēc arī ir rezultāts,» saka Aleksandrs.

«Nekādu satraukumu izšķirošajās spēlēs neizjutu. Varbūt tāpēc, ka pretī bija savējie, pret kuriem jau bijām spēlējuši. Izgāju laukumā, nospēlēju, kā vajag un viss,» norāda 22 gadus vecais pludmales volejbolists. «Visās spēlēs bija grūti, taču ne jau man vienīgajam bija grūti. Uz pēdējo spēli - finālu - jau laukumā izgāju klibodams un mazliet «noplīsu». Turklāt pret savējiem spēlēt man īsti nepatīk. Varbūt traucē arī pārāk lielais respekts

«Par nākamo sezonu pagaidām neko nezinu. Jau no šīs nedēļas beigām turpināšu trenēties. Pēc izcīnītās medaļas ir papildus stimuls strādāt, gribas trenēties vēl vairāk un vairāk.»

«Jā, esmu domājis par to, ka nākamsezon Mārtiņš var dot priekšroku spēlēšanai kopā ar Hermanu Egleskalnu, taču to es nevaru ietekmēt. Tas būs jālemj trenerim [Aigaram Birzulim] un Mārtiņam [Pļaviņam],» piebilst Solovejs.