Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Soču Olimpiādi pārraidīs 93 telekompānijas 123 valstīs

Februārī gaidāmās Soču ziemas olimpiskās spēles pārraidīs 93 telekompānijas 123 pasaules valstīs, paziņojis Soču Olimpiādes organizācijas komitejas prezidents Dmitrijs Černišenko.

Kā vēsta Černišenko, sacensības tikšot filmētas ne tikai uz zemes, bet arī gaisā. Televīzijas kameras atradīsies gan helikopteros, gan dirižabļos.

«Soči tiks pārraidīti vairākiem miljardiem zemes iedzīvotāju, par to parūpēsies 93 telekompānijas no 123 valstīm. Tiks izmantota arī speciāla dzelzceļa kamera, kā arī filmēts tiks no helikopteriem un dirižabļiem,» skaidroja Černišenko.

Tāpat organizatoru pārstāvis atklāj, ka spēļu laikā tiks izmēģinātas jaunāko tehnoloģijas kameras, ar kurām tiks filmēts formātā, kas ir 16 reizes kvalitatīvāks par HD.

Kā zināms, Latvijā Soču olimpiskās spēles pirmoreiz pārraidīs uzreiz divas telekompānijas. Sekot notikumiem Krievijā būs iespējams gan Latvijas Televīzijas (LTV) 7. kanālā, gan arī mediju koncerna «Modern Times Group» (MTG) kanālos, kuriem ir ekskluzīvas tiesības valstī uz olimpiskā hokeja turnīra translēšanu.

2014. gada ziemas olimpiskās spēles Sočos būs lielākais pasākums Krievijā kopš Padomju Savienības sabrukšanas. Tās norisināsies no 2014. gada 7. līdz 23. februārim.