Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Binnija Ārberga atkal būs redzama TV ekrānā

No 4.janvāra kanālā LNT  skatītājiem tiks piedāvāts jauns dzīves stila raidījums «LNT Brokastis». Raidījuma vadītāji Māris Grigalis, Gundega Skudriņa un Binnija Ārberga atklās, ko darīt nedēļas nogalē un kādiem kultūras vilinājumiem vislabāk ļauties. Ikreiz studijā gaidāmi viesi, būs dzirdami gan muzikāli priekšnesumi, gan vērtīgi padomi. Radījuma komanda dosies viesos pie Latvijā slavenām personībām, gaidāmas īpašas rubrikās Veselības padomi, Tēla pārvērtības, No vecmāmiņas pūra lādes un žurnālisti pat veiks eksperimentus uz savas ādas. 

«LNT Brokastis» aptvers plašu tēmu spektru, un no īpašajām rubrikām varēs gan iedvesmoties, gan smelties vērtīgus padomus. Vadītāja G.Skudriņa atklāj: «Visa dzīve sastāv no mazām puzlītēm – ģimene, darbs, veselība, kultūra, izklaide, hobiji. Šie puzles gabaliņi veido skaistu bildi jeb personisku stāstu. Es mīlu dzīvi, tāpēc ļoti interesējos par visu, kas manu stāstu bagātina, attīsta un pilnveido. Esmu priecīga, ka jaunajā raidījumā «LNT Brokastis» varēšu ne tikai sev ko vērtīgu gūt, sākt brīvdienu rītus uz pozitīvas nots, bet arī pielikšu roku, balsi un prasmes vienas kopējas starojošas puzles veidošanā.»

Raidījums vēstīs par gaidāmajiem laika apstākļiem, nedēļas nogales aktualitātēm, brīvdienu programmu, kultūras notikumiem, ceļojumu un piedzīvojumu galamērķiem tepat Latvijā. Vadītājs M.Grigalis sola: «Nekas nevar būt labāks, kā ik rītu mosties ar smaidu! Darīšu visu, lai gan mazajiem, gan lielajiem ķipariem tagad būtu arī brīvdienu rīti pozitīvām emocijām piepildīti, un viņi zinātu visu par nedēļas nogales aktualitātēm. Protams, neizpaliks arī pozitīvās laika ziņu prognozes. Ziemā ziņošu, kur ir lielākais sniega segas biezums, pavasarī atklāšu, kur ir augstākā temperatūra. Brokastojam kopā!

Studijā ik rītu gaidāmi viesi, būs dzirdami muzikāli priekšnesumi un noderīgi padomi no dažādu jomu speciālistiem. Raidījuma komanda viesosies pie sabiedrībā zināmām personībām, gardēžiem vai profesionāliem pavāriem, lai kopā gatavotu iecienītu recepti. Tāpat būs sastopami cilvēku labākiem draugi – dzīvnieki, un viņu saimnieki, kas ir Latvijā plaši zināmi cilvēki. Būs stāsti par dzīvniekiem, to kopšanu, barošanu un dzīves vietas pielāgošanu.

Vadītāja B.Ārberga: «Jebkuram cilvēkam ir svarīgi iegūt informāciju gan par garīgām, gan praktiskām lietām. Ja mans ikdienas darbs ir saistīts ar skaistumkopšanu, tad tagad es pati atklāšu un skatītājiem parādīšu jaunas un radošas idejas kā savu dzīvi padarīt labāku.»

Veidotāju komanda par raidījumu

«LNT Brokastu» komandu vada pieredzējusī producente Ilze Ūdre, kura ir veidojusi tādus projektus kā «Jaunā Talantu Fabrika», «Koru kari», «Latvijas Lepnums», «Precamies!?!», «Dvīņi dzied!» un citus. «LNT Brokastu» rubrikas un stāstus veidos LNT žurnālisti Oskars Lepers, Rūta Čivča un Ieva Čakste, kuri ir uzkrājuši pieredzi dažādos LNT projektos, raidījuma Galileo producente Ilva Everte un Agnese Šīrante, kura vēl nesen bija šova Jaunā Talantu Fabrika redaktore.

R.Čivča atklāj, kādēļ piedalās šajā projektā,: «Komanda, kādā darbosimies, manās acīs ir pārbaudīta vērtība. Zinu, ka mūsu spēkos ir izveidot aizraujošu raidījumu, kas ik nedēļas nogali priecēs LNT skatītājus.» I.Čakste uzskata, ka LNT Brokastis, ir tieši tas, kas pašlaik nepieciešamas, lai sestdienu un svētdienu rītus pavadītu kopā ar patīkamiem raidījuma vadītājiem un uzzinātu visu interesanto un aktuālo.

O.Leperu jaunais projekts ir aizrāvis no pirmās dienas: «Raidījums «LNT Brokastis» ar programmas formātu mani aizrāva jau no pirmās reizes, kad par to dzirdēju. Pamosties brīvdienu rītos kopā ar kvalitatīviem stāstiem un emocionāli uzlādējošām rubrikām, ir nozīmīgi ikvienai ģimenei. Nedomājot metos iekšā šajā projektā, lai kopā ar saviem profesionālajiem kolēģiem katru nedēļas nogali, Latvijas iedzīvotājiem sniegtu pašu vērtīgāko – pozitīvas emocijas. Un, ja šīs emocijas papildina stāsti par noderīgām lietām un aktuāliem notikumiem, neredzu iemeslu, kādēļ, lai šis raidījums nekļūtu par katras Latvijas ģimenes brīvdienu tradīciju.»