Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kriss Brauns pārkāpis nosacītā soda noteikumus

Losandželosas tiesa pirmdien lēma, ka r&b dziedātāja Krisa Brauna nesenais kautiņš pārkāpis par tā laika draudzenes Rianas piekaušanu uzlikto nosacīto sodu. Kā jau ziņots, oktobrī Brauns un viņa miesassargs esot sakāvušies ar 20 gadus veco Pārkeru Adamsu, kurš traucējis skandalozajam dziedātājam nofotografēties ar divām fanēm. Adamss tika nogādāts slimnīcā ar lauztu degunu.

Kaut arī Brauns pārkāpis nosacītā soda nosacījumus, viņš netiks apcietināts visumā labās uzvedības un tiesas rīkojumu ievērošanas dēļ. «Es neuzskatu par vajadzīgu ieslodzīt Brauna kungu,» sacīja Losandželosas Augstākās tiesas tiesnesis Džeimss Brendlins. Tomēr tiesa lika Braunam ilgāku laiku uzkavēties rehabilitācijas klīnikā un atgriezties tiesas zālē 10.februārī.

2009.gada februārī Braunu aizturēja par dziedātājas Rianas piekaušanu. Brauns atzina vainu, un viņam tika piemērots piecu gadu nosacīts sods, kā arī sabiedriskie darbi. Tiesa šogad jau divas reizes saņēmusi sūdzības, ka Brauns pārkāpis nosacītā soda nosacījumus. Viņam tika piemērotas papildu 1000 sabiedrisko darbu stundas.