Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Atklāj, kāpēc slēgs populāro interneta spēli «Ferma»

Lielu sarūgtinājumu gada beigās izjutīs aizrautīgākie interneta spēles «Ferma» spēlētāji. Portāls «Draugiem.lv» paziņojis, ka «30.decembrī «Ferma» tiks slēgta».

«30.decembrī spēle «Ferma» tiek slēgta, pašreiz visiem spēlētājiem ir piešķirts viens miljons supernaudas. Paldies, ka bijāt kopā,» rakstīts paziņojumā, kas redzams atverot spēli.

«Draugiem.lv» runasvīrs Jānis Palkavnieks atzīmē, ka portālā atrodamās spēles viņi neveido paši, «mēs esam tikai plaukts, kur tās tiek izstādītas.» Spēles izstrādātājs ir SIA «apiEasy.com» un tas vadās pēc komerciāliem argumentiem, skaidro portāla pārstāvis.

«Spēle portālā parādījās 2010.gadā un dažu mēnešu laikā kļuva par īstu superhitu,» atceras Palkavnieks, taču šādas spēles uzturēšana ir ļoti dārga un tās uzturētājiem tas, acīmredzot, vairs nav izdevīgi. Tas gan esot pavisam ierasts cikls interneta vidē, tagad «Ferma» panākumus atkārtot cenšas spēle «Okeānija».

Apskatot portālu, redzams, ka spēli «Ferma» pēdējo 24 stundu laikā apskatījuši 14 000 lietotāji. «Ferma» spēlētājiem atlikušas vēl 12 dienas, pēc tam izstrādātāji spēli izņems no kataloga.