Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Cibuļskis: Par operāciju tika nolemts uzreiz ģērbtuvē

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas «Dinamo» aizsargs Oskars Cibuļskis intervijā «Apollo» pastāstīja par rehabilitācijas procesu pēc operācijas un liktenīgajiem notikumiem oktobrī, kad nācās iedzīvoties nopietnā savainojumā.

Cibuļskis 9.oktobra spēlē pret Ufas «Salavat Julajev» iedzīvojās nepatīkamā savainojumā, bet jau pēc pāris minūtēm izrādījās, ka hokejistam nepieciešama operācija.

«Celim ir pilnībā plīsušas iekšējās sānu saites, krusteniskās saites un saplaisājis kupols,» savu traumas diagnozi raksturo aizsargs.

«No sākuma terapijā strādāju bez svariem un bija jākustina taisna kāja. Nāca klāt locīšanas vingrinājumi, kur kāja tiek ielikta speciālā aparātā un celi nepieciešams saliekt un iztaisnot. Uz šo locīšanu gāju trīs nedēļas un pakāpeniski celim lika klāt grādus. Kad sasniedzu nepieciešamo grādu atzīmi, vēlāk uz kājas vingrinājumu laikā jau uzlika svaru. Vingrinājumu ir ļoti daudz un dažādi, tagad, piemēram, ir stiepšanas un līdzsvara vingrinājumi, bet pēdējā reizē pie sienas es jau veicu pietupienus,» stāsta Oskars.

Aizsargs notikumus oktobra liktenīgajā mačā atceras diezgan labi un precīzi, sakot, ka lēmums par operāciju tika pieņemts uz vietas ģērbtuvē.

«Guvu traumu un mani nonesa no laukuma. Ģērbtuvē uzreiz klāt bija komandas ārsts Āris Aivars un puiši, kuri tajā spēlē nespēlēja. Doks iztaustīja celi un redzēja, ka situācija ar to nav diez ko iepriecinoša. Tajā spēlē tribīnēs sēdēja ķirurgs Andersons un viņš uzreiz nonāca lejā uz ģērbtuvēm, bet pēc ceļa apskatīšanas pateica, ka jātaisa operācija. Pārģērbos, taisnā ceļā devos uz slimnīcu un jau nākamajā rītā celim tika taisīta operācija. Viss notika ļoti operatīvi, pat nespaspēju īsti aptvert, kas ar mani ir noticis,» piebilda hokejists.

«Protams, žēl, ka tas notika olimpiskajā sezonā, gribēju pacīnīties par vietu izlases sastāvā dalībai Sočos, taču ceru, ka savā karjerā vēl būs iespēja debitēt Olimpiādē,» norāda aizsargs, sakot, ka uz ledus viņš varētu atgriezties nākamā gada pavasarī.

P.S. «Apollo» drīzumā piedāvās plašāku sarunu ar «Dinamo» un Latvijas izlases aizsargu Oskaru Cibuļski.