Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Swedbank» filiāles gada nogalē strādās pēc īpaša grafika

Lai nodrošinātu iedzīvotājiem ērtāku pāreju uz eiro, šī gada nogalē vairākas «Swedbank» filiāles strādās pēc īpaša grafika, informē «Swedbank» preses sekretāre Kristīne Jakubovska. 

Viņa informē, ka vairākas filiāles Rīgā strādās visās Ziemassvētku brīvdienās no 23. līdz 26.decembrim. Šāds lēmums pieņemts, jo šajā gada nogalē uzņēmumiem ir aktuāla priekšpiegādes eiro saņemšana. Ņemot vērā, ka līdz ar eiro ieviešanu iedzīvotājiem varētu būt interese apmeklēt banku filiāles arī pēc Jaungada svinībām, šis būs īpašs gads, kad sešas «Swedbank» filiāles strādās arī 1.janvārī – Valmierā, Ventspilī, Liepājā un Daugavpilī, kā arī divas filiāles Rīgā.

23.decembrī, kad sākas svētku laiks, strādās deviņas filiāles Rīgā – tirdzniecības centros «Alfa», «Origo», «Mols», «Rīga Plaza», «Domina», «Spice», kā arī filiāles «Imanta», «Pļavnieki» un «Rumbula». 26.decembrī papildu deviņu tirdzniecības centru filiālēm būs atvērtas vēl sešas filiāles Rīgā – «Ķīpsala», «Centrs», «Purvciems», «Teika», «Viļņa», «Ķengarags». Tajās uzņēmumi un pašnodarbinātās personas varēs saņemt priekšpiegādes eiro pēc pieraksta.

31.decembrī Rīgā būs atvērtas 11 filiāles, bet ārpus Rīgas – piecas filiāles. Tās strādās līdz plkst.15, jo šajā dienā tiks uzsākti pārejas uz eiro darbi. Uzņēmumi un pašnodarbinātās personas, kuras būs pieteikušās priekšpiegādes eiro saņemšanai filiālēs, šajā laikā varēs vēl izņemt pasūtīto skaidro naudu, lai jau 1.janvārī saviem klientiem varētu izdot eiro.

1.janvārī no plkst.12 līdz plkst.15 būs atvērtas sešas filiāles – Rīgā: filiāle «Centrs» un «Ķīpsala», ārpus Rīgas: filiāles Daugavpilī, Ventspilī, Valmierā un filiāle «Kurzeme» Liepājā. Šajā dienā filiāļu pakalpojumu klāsts vēl būs ierobežots, jo pirmajās janvāra dienās turpināsies bankas procesu pārcelšana uz eiro.