Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nedēļas horoskops: 23. – 29. decembris

Nedēļas horoskops: 23. – 29. decembris

 • AUNS Tevi skars mīlas karstā dvesma. Skaties, ka neapdedzinies! Nedēļu ieteicams labāk veltīt privātām lietām, kādas nu katram tās ir. Kas attiecas uz darbu, tad pārāk nelec acīs priekšniecībai. Jo klusāk un nemanāmāk izpaudīsies, jo ticamāk, ka tevi neskars dažādas problēmas vai bosa dusmas. Neesi izklaidīgs, nepalaid garām kādu svarīgu informāciju. Nedēļas nogalē vari pievērsties ezoteriskām lietām.
 • VĒRSIS Veiksmīga nedēļa. Galvenokārt, jau tāpēc, ka tiksi pie liekas naudiņas un būs iespēja pievērsties savai mīļākai nodarbei – veikalu apmeklēšanai. Ziemassvētki paies ļoti ģimeniskās noskaņās. Mīlas jomai sevišķi veiksmīgs piektdienas vakars. Var nākties risināt kādu sarežģītāku uzdevumu, piemēram, palīdzēt bērnam tikt galā ar matemātikas mājas darbiem. Iespējams, šonedēļ atliks laiks arī friziera apmeklējumam.
 • DVĪŅI Pirmdien vari doties uz darba pārrunām, ja vien zini, ka esi pietiekami kompetents dotajā jomā. Savukārt, ja pats sēdi bosa krēslā, labs laiks, lai pieņemtu darbā padotos. Svētku laikā gan iztiec bez lielām aktivitātēm. Tās ir dienas, kad ielūkoties spogulī, izprast, ko gribas pamainīt savā dzīvē. Iespējams, tieši ģimenes locekļi palīdzēs veikt šīs brīnumainās pārvērtības. Nedēļas nogali pavadīsi ļoti romantiskā gaisotnē.
 • VĒZIS Nedēļas sākumā viegli spēsi piesaistīt apkārtējo uzmanību, iepatikties pretējam dzimumam. Arī darba ziņā nenāksies ilgi pārliecināt kolēģus par veicamā uzdevuma nepieciešamību. Arvien biežāk tevi pārņems domas, par absolūtu imidža maiņu. Iespējams, pat meklēsi stila konsultanta palīdzību, sevišķi tas attieksies uz daiļā dzimuma pārstāvēm. Veiksies mīlas jomā. Ziemassvētki var ievest tavās mājās negaidītus ciemiņus.
 • LAUVA Prāts uz strādāšanu nenesīsies, labprātāk sapņosi par mīlestību, domāsi kā iekarot vēlamās personas sirdi. Darba jomā labāk padosies dažādi organizatoriski un sabiedriski pasākumi. Kolēģi labprāt uzklausīs tevi, kāds pat vēlēsies izkratīt tev sirdi. Toties sestdien tu pats būsi tas, kuram nepieciešams draudzīgs plecs. Vari uzaicināt ciemos draugu vai doties uz kādu izklaides pasākumu.
 • JAUNAVA Ja esi karjeras cilvēks, izmanto brīdi, lai nostiprinātu autoritāti, iegūtu iespējami labākus darba nosacījumus. Nebūs jāsūdzas arī par naudas trūkumu. Izmanto to savam sirdspriekam. Vari iegādāties biļetes ceļojumam vai kādu sen kārotu lietu, kas līdz šim likās par dārgu. Būsi uzmanības centrā, daudzi meklēs iespēju tev izpatikt, kāds varbūt pasniegs dāvanu vai izteiks vilinošu piedāvājumu.
 • SVARI Satiksi kādu cilvēku, kurš vēlāk var kļūt par tavu sadarbības partneri. Izdosies uzstāties auditorijas priekšā, līdz ar ko veiksmīgs laiks aktieriem, pedagogiem un masu mediju pārstāvjiem. Šonedēļ būsi ļoti ģimeniski noskaņots, ko īpaši pastiprināt Ziemassvētku noskaņas. Tu rūpēsies, lai taviem tuviniekiem nekā netrūktu. Veiksmīgi izdosies mājas labiekārtošanas darbi. Zvaigznes iesaka vairāk laika pavadīt svaigā gaisā.
 • SKORPIONS Laiks, ko būtu ieteicams veltīt attiecību uzlabošanai, kontaktu dibināšanai. No darba brīvajā laikā nesēdi mājās, ej cilvēkos! Pastāv labas iespējas, lai iepazītos, varbūt arī nopietnos nolūkos. Attiecībās ar atvasītēm valdīs saskaņa. Brīvdienās izdosies netāls brauciens uz kādu kaimiņu zemi. Varbūt šoreiz pārmaiņas pēc ņem līdzi draugus, nevis ģimenes locekļus, lai abi varētu papļāpāt, atpūsties.
 • STRĒLNIEKS Pirmdien vari paveikt visus nepabeigtos darbus un tad mierīgi ļauties Ziemassvētku brīvdienām. Kopumā šonedēļ izdosies rast kopīgu valodu ar ietekmīgiem cilvēkiem, varbūt pārvilināsi savā pusē kādu konkurentu. Nedēļas vidū dodies uz frizētavu, veic dažādus iepirkumus. Iespējams, pašā nedēļas nogalē būsi spiests pavadīt darbā, sevišķi, ja nebūsi ticis galā ar kādiem pienākumiem.
 • MEŽĀZIS Nedēļas sākumā priekšniecība novērtēs tavu darbu, kas izpaudīsies kā prēmija vai algas pielikums. Visas nedēļas garumā pratīsi uzturēt svētku sajūtu gan sevī, gan radīt patīkamu atmosfēru apkārtējiem. Ļoti veiksmīga nedēļa tiem zīmes pārstāvjiem, kuri strādā radošajā, izklaides jomā. Neprecētajiem svētdien lieliskas izredzes mīlas jomā. Galvenais būt atvērtam un nesamākslotam.
 • ŪDENSVĪRS Nedēļas sākumu vēlams vairāk veltīt privātu lietu kārtošanai. Vispatīkamāk pavadīsi pirmdienu. Iespējams, iekārtosies tā, lai uz darbu nemaz nebūtu jāiet, bet varētu doties kopīgā izbraukumā ar mīļoto cilvēku. Noteikti atrodi laiku, lai piezvanītu vecākiem vai apciemotu draugus. Svētku dienās būsi ļoti viesmīlīgs un labprāt savā mājā redzēsi kuplu viesu skaitu. Tev pavisam negaidīti var uzrasties jauni domubiedri.
 • ZIVIS Mēdz teikt, ka pirmdiena ir grūta diena, tomēr tev tā izvērtīsies veiksmīgi. Izdosies darba pārrunas, dažādu kontaktu dibināšana, sapulces rīkošana. Tomēr kopumā šajā nedēļā vēlams būt piesardzīgam, lai nepieļautu dažādas kļūdas. Šajā nedēļā jo izteikti gribēsi palutināt sevi un tuviniekus. Iespējams, mājiniekus iepriecināsi ne tikai ar krāšņām Ziemassvētku dāvanām, bet būsi sarūpējis arīdzan kopīgu pārsteiguma ceļojumu.