Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Štālbergs: Visiem Latvijas basketbolā jāstrādā viena mērķa labad

Visiem Latvijas basketbola sabiedrībā iesaistītajiem jāstrādā kopēja mērķa labad un jāaizmirst savstarpējie kašķi, uzskata šī gada labākais Latvijas basketbola treneris Artūrs Štālbergs.

Kā zināms, šogad Štālbergs līdz nebijušiem augstumiem aizveda Latvijas U-20 vīriešu basketbola izlasi, kas izcīnīja sudraba godalgas Eiropas čempionātā.

«Iegūt šādu titulu ir patīkami. Īpaši pārsteigts biju par interneta balsojumu, jo guvu ļoti lielu līdzjutēju atbalstu,» sarunā ar aģentūru LETA izteicās Štālbergs un pateicās arī Latvijas Basketbola savienībai (LBS) par organizētajām 90 gadu jubilejas svinībām, kurās bijis iespējams satikt daudzus ar basketbolu saistītus cilvēkus.

«Visiem Latvijas basketbola saimē jāstrādā viena mērķa labad, nevis jāliek zem kājām akmeņi. Tikai kopīgiem spēkiem mēs tiksim pie panākumiem,» uzsvēra Štālbergs.

Kā zināms, Tallinā notikušā Eiropas čempionāta U-20 vecuma grupā finālā Latvija šī gada jūlijā sīvā cīņā piekāpās Itālijai.

«Esmu noskatījies vēlreiz visas čempionāta spēles, izņemot finālu, kam vēl neesmu saņēmies,» atzina Štālbergs. «Tomēr pienāks laiks arī tam.»

Vēlāk šovasar Štālbergs bija arī Ainara Bagatska palīgs Latvijas pieaugušo basketbola izlasē, bet pašlaik viņš strādā Ukrainas komandā «Mykolaiv», kurā ir Agra Galvanovska palīgs. Tāpat šajā vienībā viens no līderiem ir latvietis Žanis Peiners.

«Pirms sezonas klubam bija problēmas ar finansēm, tomēr pašreiz vairs problēmu nav, vismaz pret mani visas saistības nokārtotas un izskatās cerīgi. Labi, ka esam tuvu izslēgšanas spēļu zonai,» uzsvēra Štālbergs. «Ar Žani klubā esam apmierināti. Ir lietas, kas jāuzlabo, tomēr ar saviem dotumiem viņš Eiropas basketbolā nepazudīs.»

Savā pateicības uzrunā pēc labākā trenera balvas saņemšanas 29 gadus vecais Štālbergs izteicās, ka viņa sapnis ir, ka Latvija uzvar Eiropas čempionātā. Sarunā ar aģentūru LETA speciālists piebilda, ka tas notiks tuvākajā nākotnē. «Mēs to visi sagaidīsim.»

Kā zināms, par gada labāko basketbolistu šogad tika atzīts Kristaps Janičenoks, bet labākās basketbolistes balvu saņēma Anete Jēkabsone-Žogota.