Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

<i>Meikapa</i> tendences svētkos un nākamajā gadā

Šodien padiskutēsim par to, kādam tad jābūt meikapam, sagaidot jauno 2014. gadu. Runājot ne vien par tendencēm, bet gan par jautājuma praktisko pusi. Jaungada meikapam jābūt ļotiizturīgam, radot sejas svaiguma efektu, savukārt, acis mirdzošas, lai cik ļoti jūs patiesībā nebūtu nogurušas, raksta [s:46818].

Piedāvājam pārdomāt mūsu meikapa detaļas kopīgi ar vizāžisti Diānu Vondu-Krievu.

- Diāna, daudzi stilisti šogad iesaka meitenēm Jaungada naktī apžilbināt ar savu daili ne tikai pārnestā nozīmē. Kādiem līdzekļiem tu ieteiktu pievērst uzmanību?

D. – Šoziem daudzi dekoratīvās kosmētikas zīmoli Ziemassvētkos un Jaunajā gadā mums piedāvā mirdzēt dārgakmeņu toņos: smaragds, rubīns, sapfīrs. Perlamutrs un mirdzums šajā sezonā ir ļoti aktuāli, tāpēc droši var iegādāties sev šādas ēnu paletes.

Atcerietis, izmantojot perlamutra ēnas uz augšējā plakstiņa kustīgās daļas, lai izvairītos no mīmisko grumbiņu vai ādas nelīdzenumu izcelšanas – uzklājiet ēnas ļoti akurāti.

- Vislabāk uzticēties klasikai vai izmēģināt jaunās tendences?

D. – Viss atkarīgs no pasākuma mērķa. Ja tā ir korporatīvā ballīte, droši vari špikot no pēdējām tendencēm un eksperementēt ar spilgtām un neparastām meikapa variācijām. Jā svētki noris formālākā vidē, kur paredzēta foto un video filmēšana, ir jāņem vērā, ka liekais mirdzums uz sejas un plakstiņiem ne labākajā veidā atspoguļosies bildēs ar zibspuldzi.

Tādā gadījumā spīdumu un mirdzumu var pārvirzīt uz lūpām, liekot lietā mirdzošu lūpu krāsu, pirms kuras uzklāšanas jāizmanto lūpu zīmulis.

Acu grimā perlamutrs un mirdzošās daļiņas jāuzklāj uz nekustīgā plakstiņa un kustīgā plakstiņa centrālās zonas, tuvāk skropstu augšanas vietai. Tādējādi jūs dāvāsiet tēlam dziļu skatienu, un izskatīsies šāds meikaps nevainojami kā bildēs, tā dzīvē.

- 2014. gads ir Zilā koka zirga gads. Atļaušos prognozēt, ka daudzas meitenes sagaidīs Jauno gadu tieši zilajā vai smaragda krāsā. Izvēloties spilgtos zilos toņus, kā vislabāk akcentēt acis un lūpas?

D. – Pirmkārt, jāatzīmē, ka zilā ir aukstā krāsa. Siltā spektra meitenēm, rudmatēm, kastaņkrāsas matu īpašniecēm ar brūnām acīm, ieteiktu būt uzmanīgākām un neeksperementēt ar zilo krāsu.

Jo uz dzeltenīgo un zeltaino toņu fona, kas dominē arienē, zilais var būt novērsošs, padarot tēlu disharmonisku.

Tomēr zilo ir iespējams meistariski kombinēt ar zelta toņiem, violeto perlamutru, radot kontrastainos tēlus no šādām kombinācijām: zilais+dzeltenais, oranžais+zilais. Akcenta izvēlē izpētiet savu ārieni un, ja jums ir glīta lūpu forma un izteiksmīgas acis, lieciet spilgtu akcentu tieši uz šo sejas daļu. Joprojām ir aktuālas dūmakainās acis un dominējošas acu līnijas savdabīgās formās – droši tās izmantojiet savā arsenālā.

Tomēr neaizmirstiet, ka jebkuram, pat visskaistākajam meikapam jābūt vietā. Svētkos mūs sagaida našķošanās ar uzkodām, turot rokās šampanieša glāzi, tāpēc aizrauties ar pārlieki tumšu lūpu krāsu noteikti būtu lieki. Pat noturīgākās lūpu krāsas nespēs pretoties Ziemassvētku sivēna vai pīles kārdinājumam. Saskaroties ar treknu ēdienu, pēc kāda laika izbojāsies jūsu lūpu meikapa sākotnējais izskats.

- Diāna, kā saglabāt meikapu visas svinību nakts garumā?

D. – Šeit līdzēs fiksators un laba bāze zem meikapa. Šie divi produkti spēs padarīt vakaru patiesi neaizmirstamu un jums nenāksies lieki raizēties par sava meikapa nevainojamību.

- Gadījumā, ja kleita ir mirdzoša, vai tāpat ir vērts pieturēties pie mirdzoša meikapa?

D. – Nepieciešams ievērot balansu. Tāpēc, izvēloties spilgtu un spīguļojošu kleitu, ir jāsaprot, ka visa uzmanība tiks pievērsta tieši tai. Piemēram, var izpildīt košu meikapu, tomēr atturēties no mirdzuma apģērbā. Pieliekot lūpām mirdzumiņu, vai arī uzzīmējot spilgtu un krāsainu acu līniju.

Vēlos atzīmēt, ka spilgtai un mirdzošai kleitai ir pārdomāti jāpieskaņo aksesuāri. Pārmērīgi lieli un spilgti auskari var novērst uzmanību no sejas, kā rezultātā neviens neievēros jūsu brīnišķīgās lūpas un izteiksmīgās acis.

-Vai pirms svētku meikapa uzklāšanas sejai ir nepieciešama īpaša sagatave?

D. – Noteikti! Pienācīga sejas tīrīšana nodrošinās meikapa noturību. Pirms svarīgā notikuma ir vērts likt lietā līdzekļus padziļinātai sejas tīrīšanai, uzklāt masku un kārtīgi atpūsties. Tad seja izskatīsies svaiga. Savukārt meikaps izcels jūsu dabas doto pievilcību.

Lieciet aiz auss! Nekad pēc padziļinātās sejas tīrīšanas un tvaicēšanas uzreiz neizejiet salā.

- Diāna, tavs personīgais top 3 svētku meikapam?

D. – Tonālais līdzeklis ar velveta efektu, kas sniedz vienmērīgu un dabisku toni, tajā pat laikā nomaskējot sīkās ādas nepilnības.

Glancēts acu laineris. Un mitrās ēnas, kas dāvā meikapam glancētu efektu, kalpojot kā lieliska bāze zem mirdzošajiem pigmentiem un gliteriem. Tāpat tās var izmantot kā lūpu krāsu.

- Kādas tendences mūs sagaida 2014. gadā?

D. – Mūs sagaida sulīgie ogu toņi, matētas lūpu krāsas, kas jau pamazām parādās veikalu plauktos. Daži Modes nami piedāvā nevīžīgi iezīmēt acis ar tumšām ēnām un zīmuli uz neprātīgām skropstām 80-to gadu stilā. Kā arī noteikti neaizmirstam par vienmērīgu sejas toni.

Acu līnijas arī turpmāk transformēsies un dublēsies ar neparastām krāsām un toņiem. Esiet skaistas Jaunajā gadā, nebaidoties no eksperimentiem un pārmaiņām!