Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Noskaidrojas apstākļi, kādos skolā tika sadurts jaunietis

Jaunietim, kurš vakar Rēzeknes novadā kādā mācību iestādē skolas diskotēkā, būdams alkohola reibumā, sadūris paralēlklases biedru, iepriekš bijušas problēmas arī ar «legālajām narkotikām».

Kā aģentūra LETA noskaidroja Rēzeknes novada Izglītības pārvaldē, negadījums noticis kādā speciālajā internātskolā, kur mācās bērni ar psihiskās attīstības traucējumiem. Mācību iestādē noticis Ziemassvētku pasākums, uz kuru bija sapulcējušies audzēkņi no četrām mācību iestādēm. Negadījums noticis tieši diskotēkas laikā, klātesot pieaugušajiem un pedagogiem.

Tiek pieļauts, ka alkoholu jaunietis iegādājies starpbrīža laikā tuvējā veikalā. Par šo faktu sākta administratīvā lietvedība. Jaunietim bijis arī atvāžamais nazītis, ar kuru pēkšņā dusmu lēkmē viņš sadūris savu paralēlklases biedru. Cik noprotams, strīds starp jauniešiem izcēlies kādas meitenes dēļ.

Pateicoties tam, ka klāt bijuši pieaugušie un steidzami izsaukta neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde, kas cietušo nogādājusi slimnīcā, kur viņam veikta operācija, ir cerības, ka ar jaunieša veselību viss būs kārtībā.

Agresīvais jaunietis internātskolā nogādāts no Salaspils, kur audzis nelabvēlīgā ģimenē. Viņam jau iepriekš bijuši konstatēti smagi uzvedības traucējumi un psihozes, un pat skolotājiem vīriešiem dažbrīd bijis smagi tikt ar viņu galā. Jaunietim, vēl dzīvojot ģimenē, bijušas problēmas arī ar «legālajām narkotikām».

Savukārt cietušais puisis nāk no kādas nelabvēlīgas Rēzeknes novada ģimenes, un patlaban par viņu ir atbildīgi aizbildņi.

Jau ziņots, ka vakar, 17.decembra vakarā, Rēzeknes novadā kādā mācību iestādē skolas diskotēkas laikā iereibis 16 gadus vecs jaunietis ar nazi iedūris vēderā savam vienaudzim.

Kā aģentūru LETA iepriekš informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas nodaļas inspektore Anastasija Laizāne, diskotēkas laikā starp diviem 16 gadus veciem audzēkņiem izcēlies personīga rakstura konflikts, kura rezultātā iereibušais jaunietis ar nazi iedūris vēderā savam vienaudzim.

Cietušais jaunietis nekavējoties nogādāts slimnīcā, bet dūrējs - aizturēts.

Par notikušo sākts kriminālprocess, tiek skaidroti notikuma apstākļi un iemesli. Aizturētais jaunietis savu vainu atzinis.