Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nosauc konkursa «Drošākais uzņēmuma autoparks 2013» finālistus

Pēc pieteikumu izvērtēšanas un 1.kārtas noslēgšanās ir noskaidroti apdrošināšanas sabiedrības BALTA (RSA Grupa), Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) un Drošas Braukšanas Skolas (DBS) rīkotās gada balvas «Drošākais uzņēmuma autoparks 2013» finālisti, «Apollo» informēja konkursa organizētāji.

Konkursa žūrija šī gada decembrī un 2014.gada janvārī klātienē apmeklēs katru no finālā iekļuvušajiem uzņēmumiem, lai ar padziļinātas anketas un intervijas palīdzību izvērtētu konkursantus, nosakot Latvijā drošāko uzņēmuma autoparku. Dalībniekus vērtēs BALTA galvenais risku parakstītājs Edgars Goldmanis, DBS valdes loceklis Edmunds Ozolnieks, auto eksperts un žurnālists Normunds Avotiņš, kā arī satiksmes psiholoģe Daina Voita.

Konkursa finālā iekļuvuši gan pazīstami, gan mazāk zināmi Latvijas uzņēmumi no Rīgas un citām pilsētām. Konkursa žūrija pēc pieteikumu izvērtēšanas un Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja datu analīzes finālam izvirzīja 12 uzņēmumus:

- pasažieru pārvadātāju «Jelgavas autobusu parks»;

- pārtikas uzņēmumu «NP Foods»;

- auto dīleri «Volvo Truck Latvia»;

- auto transportēšanas uzņēmumu «Kurbads un Ko»;

- Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu;

- pasažieru pārvadātāju «Jēkabpils autobusu parks»;

- pasažieru pārvadātāju «Ventspils reiss»;

- zāļu ražotāju «Grindeks»;

- apsardzes firmu «GRIFS AG»;

- pasažieru pārvadātāju «VTU Valmiera»;

- kravas autotransporta uzņēmumu AS »Delta LV»;

- dabasgāzes pārvades, uzglabāšanas, sadales un realizācijas operatoru AS «Latvijas Gāze».

«Šogad konkursa finālā redzam gan pagājušā gada pretendentus, gan pavisam jaunus dalībniekus. Īpaši varam izcelt balvas jaunpienācējus, tāpēc esam gandarīti, ka arī mazie un vidējie Latvijas uzņēmumi, iekļūstot konkursa finālā, sastāda labu konkurenci lielajiem un pazīstamajiem Latvijas uzņēmumiem,» atzīmē konkursa žūrijas loceklis un BALTA galvenais risku parakstītājs Edgars Goldmanis.

«Tas apliecina, ka labo praksi autoparku pārvaldīšanā var ieviest jebkurš uzņēmums. Šāda pārdomāta autoparka pārvaldības prakse mums ļauj rūpēties par kopējo satiksmes drošību Latvijā, kā arī pašam uzņēmumam par savu finansiālo labklājību un līdzekļu ietaupījumu,» skaidro Godmanis.

BALTA gada balvas uzvarētājus paziņos 2014.gada janvārī, kad ikviens konkursants tiks aicināts uz konkursa apbalvošanas ceremoniju un praktisku semināru. Tajā labākie uzņēmumi saņems vērtīgas balvas no apdrošinātāja BALTA, DBS un konkursa atbalstītājiem - Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācijas, autopārvadātāju asociācijas «Latvijas auto» un LDDK. Konkursa galvenā balva ir drošas braukšanas apmācības ārvalstīs sadarbībā ar DBS.