Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Bērziņš: Mani nekas nevar ietekmēt

Valsts prezidents Andris Bērziņš uzskata, ka viņu nevar ietekmēt; intervijā BNS biznesa informācijas portālam «Baltic Business Service» viņš uzsver, ka apkopo informāciju no visiem, lai saprastu situāciju kopumā.

«Mani nekas nevar ietekmēt. Man nav tāda sajūta nekad bijusi. Es apkopoju informāciju no visiem, lai saprastu situāciju kopumā. Skaidrs ir viens – šobrīd vajag cilvēku, kas tomēr var nedaudz pagriezt to valdības kuģi, pa kuru mēs ejam kā pa sliedēm. Lai man nepārmestu, es gribu vēlreiz uzsvērt, ka necenšos izvirzīt premjera kandidātam kādu cilvēku, kas nav partijām zināms,» intervijā BNS sacīja prezidents par pašreiz notiekošo procesu, meklējot labāko kandidātu valdības vadītāja amatam pēc Valda Dombrovska («Vienotība») atkāpšanās Zolitūdes traģēdijas dēļ un jautāts, ar ko konsultējas šajā procesā.

Vairākus «Vienotības» kandidātus prezidents ir noraidījis. Viņš gan atzīst, ka visiem ir kāda partejiskā saistība.

«Jūs jau labi saprotat, ka visas partijas tiek finansētas un ne jau no zila gaisa. Tāpēc, ja kāds saka, ka viņš ir neatkarīgs savās domās... Man tādā ziņā ir visvienkāršāk un reizē arī visgrūtāk, jo nav partijas atbalsta. Tajās zemēs, kur partiju vadītāji ir šajos posteņos, viņiem ir daudz vienkāršāk. Viņiem ir bāze, uz ko paļauties, kas viņus atbalsta,» sprieda Bērziņš.