Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Barakam Obamam piedāvā lomu seriālā

ASV prezidentam Barakam Obamam piedāvāta epizodiska loma TV piegādātāja «Netflix» seriālā «House of Cards». Kompānijas vadītājs Rīds Heistings jokojot piedāvājis Obamam filmēties seriālā, kad viņi tikās diskusijā par valdības darbu. Obama ar smaidu uz lūpām pajautāja Heistingam, vai viņš atnesis līdzi vēl nedemonstrētās otrās sezonas DVD.

«Vai jūs gribētu filmēties epizodiskā lomā?» jokojot piedāvāja Heistings. «Kaut nu tas būtu tik vienkārši,» atrunājās Obama. Viņš arī uzslavēja aktieri Kevinu Speisiju, kurš spēlē kongresmeni Frenku Andervoldu. «Netflix» galvenokārt nodarbojas ar televīzijas kanālu piedāvājuma izplatīšanu internetā, taču no šī gada sāka aktīvāk piedāvāt tādus oriģinālos seriālus kā «House of Cards».

Pašlaik tas ir visvairāk skatītais seriāls «Netflix» klāstā. Sižets balstās uz raidorganizācijas BBC miniseriālu ar tādu pašu nosaukumu.