Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Itālijā pārpratuma dēļ no cietuma izbēdzis sērijveida slepkava

Itālijas policija izsludinājusi meklēšanā sērijveida slepkavu, pēc tam, kad cietuma apsardze viņam pārpratuma pēc bija ļāvusi pamest ieslodzījuma vietu, ziņo laikraksts «La Stampa».

Incidents norisinājies netālu no Dženovas, kas atrodas valsts ziemeļos. Cietuma personāls par trīskāršu slepkavību sodītajam Bartalomeo Gagliano bija ļāvis uz laiku pamest ieslodzījuma vietu viņa labās uzvedības dēļ.

Gagliano apsargiem bija teicis, ka vēlas cietuma ārpusē satikt savu māti. Cietuma personāls vēlāk skaidrojis, ka viņiem nav bijis ne mazākās nojautas, ka Gagliano ir sērijveida slepkava.

Pēc izkļūšanas no cietuma slepkava vis netikās ar savu māti, bet draudot ar ierocim līdzīgu priekšmetu nolaupījis kādu maizes piegādes auto un licis vadītājam doties uz Dženovu. Nokļuvis pilsētā, viņš savu bēgšanas ceļu turpinājis ar zaļu «Fiat Panda».

«Mēs nezinājām, ka viņš ir slepkava, domājām, ka viņš ir laupītājs,» laikrakstam «La Stampa» teica viens no cietuma apsargiem.

Itālijas tieslietu ministre teica, ka situācija ir ļoti nopietna un nepieciešama steidzama rīcība.

Gagliano 1989.gadā jau reiz bija izbēdzis no psihiatriskās klīnikas, kurā viņš tika ievietots pēc tam, kad bija nogalinājis divas prostitūtas un kādu vīrieti. Viņš ticis arī apsūdzēts par slepkavības mēģinājumu, laupīšanu un narkotiku uzglabāšanu.