Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Putins Maskavā nepieļaušot Ukrainas Maidanu

Ja Maskavā notiktu nesankcionētas akcijas, līdzīgas Ukrainas Maidana protestiem, varai būtu pienākums ieviest kārtību, ceturtdien sacīja Krievijas prezidents Vladimirs Putins.

«Es nepieņemšu nekādus politiskus lēmumus. Es darbošos atbilstoši Krievijas likumdošanai,» sacīja Putins, preses konferencē atbildot uz jautājumu, kā viņš rīkotos, ja Kijevas protestiem līdzīgas akcijas notiktu Maskavas Katedrāļu vai Sarkanajā laukumā.

Viņš atgādināja, ka atbilstoši Krievijas likumiem visiem pilsoņiem ir tiesības paust savu viedokli pret valstī pieņemamajiem lēmumiem, arī masu ielu pasākumu formā.

«Taču visām šāda veida darbībām ir jāpaliek likuma ietvaros. Ja kāds iziet ārpus šiem ietvariem, tad valstij ir pienākums - gribu to uzsvērt, tā nav kaut kāda politiskā griba, bet varas orgānu pienākums - ieviest kārtību,» uzsvēra Putins. «Jo pretējā gadījumā šāda notikumu attīstība var novest pie haosa, kas atstās visnegatīvāko iespaidu uz ekonomiku, sociālo sfēru, visas valsts politisko stāvokli.»