Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nelāgi beidzas pēkšņa ideja kādai loterijas spēlētājai Francijā

Nelāgi izvērsusies pagājušās nedēļas piektdiena, 13.decembris, kādai pensionārei Francijas austrumos, kas katru nedēļu ar vieniem un tiem pašiem skaitļiem piedalās nacionālajā loterijā «Super Loto».

Kā vēsta «The Local», pagājušajā piektdienā 60 gadus vecā sieviete bija pēkšņi nolēmusi nacionālās loterijas vietā izmēģināt laimi «Euromillions» loterijā, kur laimests sasniedza 43 miljonus eiro, kamēr «Super Loto» - vien 16 miljonus eiro.

Sieviete izmantoja savu ierasto skaitļu kombināciju «Euromillions» loterijā.

Diemžēl skaitļu kombinācija «1-6-16-32-41-1» neizrādījās veiksmīgi «Euromillions» loterijā, taču tieši šajā dienā tie izrādījās laimīgie skaitļi «Super Loto».

Kad sieviete nākamajā dienā izdzirdēja par loterijas rezultātiem, viņa noģība, jo pirmajā brīdī nodomāja, ka ir laimējusi. Tikai vēlāk sieviete apjauta, ka savus laimīgos skaitļus izmantojusi «nepareizajā loterijā».

Tā kā kāds cits «Super Loto» spēlētājs bija izvēlējies šo skaitļu kombināciju, tad savā īpašumā ieguva 16 miljonus eiro, bet neveiksmīgajai spēlētājai gar degunu gāja astoņi miljoni eiro.