Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Baldonieks: Zināmā mērā treneri riskēja ar Masaļska pieteikšanu

Latvijas Hokeja federācijas ģenerālsekretārs Māris Baldonieks laikrakstam «Diena» sacījis, ka līdz 7.janvārim jānosauc sastāvs dalībai Soču olimpiskajās spēlēs, taču hokejistu daudzie savainojumi atstāj jautājumu zīmes par viņu spēlēšanu Olimpiādē.

Latvijas izlase nupat Vācijā aizvadīja divas spēles ar šīs valsts izlasi, uzvaras dalot uz pusēm (4:3 «bullīšos» un 0:4).

«Vācijas Hokeja federācijas pārstāvji man atklāja, ka viņu komanda esot bijusi ļoti labi motivēta. Pēc sastāva atjaunināšanas varbūt pat puse no šīs komandas varētu spēlēt pasaules čempionātā,» izteicies Baldonieks.

«Zināmā mērā treneri riskēja ar Edgara Masaļska sūtīšanu laukumā. Spēļu prakses viņam nav, turklāt novembra pārbaudes spēlē ar Krieviju Edgars guva galvas savainojumu. Jāatzīst, ka Masaļskis perfekti tika galā ar saviem pienākumiem, jo ar viņu vārtos mēs uzvarējām Vāciju «bullīšos» ar 4:3,» secina LHF pārstāvis.

Par gala sastāvu dalībai Sočos vēl tiks lauzti šķēpi. 7.janvārī jānosūta sastāvs uz Starptautisko Hokeja federāciju (IIHF), bet korekcijas (piemēram, traumu gadījumā) drīkst būs minimālas, ar nosacījumu, ka tās izvērtē un akceptē IIHF.

«Spēlētāja veselības stāvokļa izvērtēšanai ir jāizsauc gandrīz vai Starptautiskās Olimpiskās komitejas norīkoti mediķi. Manuprāt, tas nav normāli,» uzsver Baldonieks.