Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Incidents diskotēkā Rēzeknes novadā: daži centimetri no traģēdijas

Rēzeknes novadā diskotēkā sadurtajam jaunietim daļa svētku būs jāpavada slimnīcā. Viņa pašreizējais veselības stāvoklis raksturojams kā stabils, - aģentūrai LETA sacīja Rēzeknes slimnīcas Veselības aprūpes vadītājs Jāzeps Korsaks.

Ja dūriens būtu bijis dažus centimetrus pa labi vai pa kreisi, viss varētu būt beidzies ar lielu asins zudumu un morgu, vērtē Korsaks.

Jau ziņots, ka 17.decembrī Rēzeknes novadā kādā speciālajā mācību iestādē, kur mācās skolēni ar psihiskās attīstības traucējumiem, skolas diskotēkas laikā starp diviem paralēlklašu līderiem, kas bijuši vieglā alkohola reibumā, izcēlies konflikts. Tā laikā viens no jauniešiem ar nazi iedūris vēderā savam oponentam.

Klāt bijuši pieaugušie, kas steidzami izsaukuši neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādi.

Rēzeknes novada Izglītības pārvaldē aģentūra LETA noskaidroja, ka līdz policijas atzinuma saņemšanai pārvalde neplāno sākt iekšējo pārbaudi, jo Ziemassvētku diskotēka skolā bijis parasts svētku pasākums, kurš noritējis atbilstoši prasībām. Vizuāli noteikt, ka kautiņā iesaistītie jaunieši bija lietojuši alkoholu, nav bijis iespējams. Tāpat nevienam nav bijušas aizdomas, ka vienam no jauniešiem kabatā ir atvāžamais nazītis.

Kā aģentūru LETA iepriekš informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas nodaļas inspektore Anastasija Laizāne, dūrējs - aizturēts, par notikušo sākts kriminālprocess, tiek skaidroti notikuma apstākļi un iemesli. Aizturētais jaunietis savu vainu atzinis.