Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šodien Rīgas Centrāltirgū notiks Ziemassvētku sagaidīšana

Šodien Rīgas Centrāltirgū notiks Ziemassvētku sagaidīšana ar muzikāliem priekšnesumiem un radošajām darbnīcām, informēja Centrāltirgus Mārketinga un komunikācijas daļā.

Sakņu paviljonā plkst.11 pasākumu ieskandinās «Vecpilsētas dziedātāji».

Bērniem būs iespēja satikt Ziemassvētku vecīti, noskaitīt dzejoli un pačukstēt savas dāvanu vēlmes, kā arī kopā ar rūķiem iesaistīties radošajās darbnīcās Sakņu paviljonā no plkst.12 līdz plkst.15. Sakņu paviljona tirgotājus un pircējus iepriecinās ģitāristi Rihards Lībietis un Gints Smukais, kā arī jauniešu centra Gospeļkoris.

Gaļas paviljonu no plkst.12 līdz plkst.14 pieskandēs saksofona skaņas Vadima Burlakova vadībā. Savukārt plkst.12 Nēģu laukumā pie eglītes būs iespēja Ziemassvētku mūzikas pavadībā sildīties pie ugunskura un baudīt siltus dzērienus. Piena paviljonā no plkst.12 līdz plkst.13 ģitāru un dūdas spēlēs Kārlis Jirgens un Jekaterīna Gregoriova.

No plkst.10 līdz plkst.14 sakņu paviljonā Rīgas domes Labklājības departamenta pārstāvji stāstīs par gaļas uzturvērtību un veselīgu pagatavošanu. Būs arī gaļas ēdienu degustācija un darbosies recepšu siena.

Tāpat laikā no šodienas līdz 23.decembrim Centrāltirgū un Vidzemes tirgū notiks amatnieku un mājražotāju Ziemassvētku tirdziņš.

«Gada nogale tirgū pulcē visvairāk apmeklētāju, tieši tāpēc rūpējamies, lai iepirkšanās norit patīkamās svētku noskaņās un visiem, kuriem ir interese, ir iespēja iesaistīties radošās aktivitātēs, it īpaši mazākajiem tirgus apmeklētājiem. Šis ir veids, kā varam pateikties saviem pircējiem un tirgotājiem par uzticību visa gada garumā, un ar to apliecinām, ka mums rūp tirgotāju un pircēju komforts,» stāsta Centrāltirgus valdes priekšsēdētājs Anatolijs Abramovs.