Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Tirdzniecības centrā «Iki» Jelgavā nostrādā signalizācija; evakuē cilvēkus

Šorīt Jelgavā, Pārlielupē, Rīgas ielā esošajā tirdzniecības centrā «Iki» bija nostrādājusi ugunsdrošības signalizācija, taču aizdegšanās netika konstatēta. Darbinieki un apmeklētāji bija evakuēti.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Jelgavas daļas komandieris Aleksandrs Koržeņevskis aģentūru LETA informēja, ka no «Iki» bija saņemts izsaukums saistībā ar ugunsdrošības signalizāciju, taču nekādu aizdegšanos vai citas bīstamības pazīmes glābēji nekonstatēja.

Tirdzniecības centra darbiniekus un nedaudzos apmeklētājus veikala apsargs bija evakuējis, bet par signalizācijas iedarbošanās iemesliem VUGD rīcībā pagaidām nav informācijas.

Vietējā laikraksta «Zemgales Ziņas» portālam «zz.lv» veikala darbinieki stāstījuši, ka šomēnes signalizācija nostrādājusi jau piekto reizi, taču ugunsdzēsēji izsaukti pirmo reizi. Pēc kādas darbinieces teiktā, iepriekšējās reizes gan neesot īstenota arī evakuācija.

Par iespējamo cēloni minēts kāda signalizācijas sensora bojājums, raksta «zz.lv».