Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jaungada naktī vairākas stundas nestrādās «Statoil» DUS

Gadu mijā vairākas stundas būs slēgtas «Statoil Fuel & Retail Latvia» degvielas uzpildes stacijas (DUS) visā Latvijā, portālu «Apollo» informēja uzņēmumā.

Visas DUS būs slēgtas naktī no 31.decembra uz 1.janvāri no plkst.23 līdz aptuveni plkst.3.

Klienti tiek aicināti janvāra pirmajai dienai nepieciešamo degvielas daudzumu un citas preces iegādāties jau pirms gadu mijas.

Izmaiņas darbalaikā veiktas, jo uzņēmumā šajā laikā tiek veikta pāreja uz eiro, kas vienlaikus tiek apvienota ar grāmatvedības un finanšu IT sistēmu uzlabošanas darbiem.

«Statoil» aicina iedzīvotājus gada pirmajās dienās būt iecietīgiem. Pircēju apkalpošana ne tikai degvielas uzpildes stacijās, bet arī citviet Latvijā, piemēram, veikalos un bankās, varētu notikt lēnāk, nekā ierasts, jo gan pārdevējiem, gan pircējiem būs jāaprod ar jauno valūtu.

Lai arī tehniskā pāreja ir plānota savlaicīgi, tomēr kā jebkurā tik apjomīgā pārmaiņu procesā ir iespējami negaidīti IT sistēmu traucējumi, norāda uzņēmumā.