Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Indrašis, Lipmans un Tikmers par jaunajiem izlases krekliem

Piektdien tika prezentēti Latvijas hokeja izlases spēļu krekli gaidāmajās Soču olimpiskajās spēlēs, un viens no valstsvienības spēlētājiem Miks Indrašis uzskata, ka to valkāšana liek apzināties, ka esi viens no labākajiem hokejistiem visā valstī.

Jaunos izlases formastērpus veidojis uzņēmums «Nike», kas izstrādājis arī dizainu.

«Bijām pārliecināti, ka Latvijas izlase spēlēs Olimpiādē. Esam priecīgi būt kopā ar hokejistiem,» tērpu prezentācijā sacīja SIA «Sportland» Pārdošanas un mārketinga vadītājs Sandijs Pinkulis. »«Nike» ir daudz darījis, lai attīstītu savu hokeja inventāru. Vēlam izlasei spēlēt no sirds, un tad veiksme būs ar mums.»

«Formas ir lieliskas un ļoti vieglas. Nevaru sagaidīt, kad ar tām iziešu uz ledus,» sacīja valstsvienības aizsargs Artūrs Kulda.

Pozitīvi par jaunajiem krekliem izteicies arī Indrašis. «Tajos būs gūti vārti un uzvaras. Uzvilkt izlases kreklu vienmēr ir īpašs brīdis. Šis krekls liek apzināties, ka esi vien no labākajiem hokejistiem visā valstī.»

«Es ceturto reizi pēc kārtas esmu liecinieks mūsu izlases iekļūšanai Olimpiādē - un tas ir tikai sākums. Novēlu hokejistiem un pārējiem sportistiem godam nostartēt olimpiskajās spēlēs. Tikai tādā veidā varam nest Latvijas vārdu pasaulē, ne ar politiku. Hokeju zina visa pasaule, bet daudzas vadošās šī sporta veida valstis mūs uzskata par tā lielvalsti,» pauda Latvijas Hokeja federācijas prezidents Kirovs Limpmans.

«Gribu pateikties hokejistiem, kuri kā pirmie no Latvijas izlauza ceļu uz olimpiskajām spēlēm. Šī komanda veidos aptuveni pusi mūsu olimpiskā sastāva. Izlasē būs jauni un pieredzējuši hokejisti, kuri mūs vienos uzvarām,» uzskata Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers.

Formas krekls un zeķes ir izgatavoti no 73% otrreizēji pārstrādāta poliestera, kas ir daļa no «Nike» apņemšanās sporta apģērbu ražošanā atstāt pēc iespējas mazāku ietekmi uz vidi. Katrs krekls ir izgatavots, izmantojot līdz pat 17 otrreizēji pārstrādātām plastmasas ūdens pudelēm, savukārt zeķu izgatavošanā vidēji tiek izmantotas piecas plastmasas pudeles. Plastmasas pudeles tiek sasmalcinātas pārslās un izkausētas, lai veidotu dziju, kas savērpta audumā, samazinot enerģijas patēriņu līdz pat 30%, salīdzinot ar neapstrādāta poliestera izmantošanu ražošanā.

Krekla svars ir 448 grami, un tas par 15% vieglāks nekā 2010.gada olimpisko spēļu «Nike» ražotie hokeja krekli. Ventilācijas zonas roku un korpusa sānu daļā nodrošina papildu komfortu, bet vieglāki grafiskie zīmējumi veido formas mūsdienīgu izskatu un nodrošina sportisku sajūtu.

Krekla kakla izgriezums ar «Flywire» tehnoloģijas atbalstu veido noslēgtu kakla zonu, kas nodrošina ciešāku sajūtu, novērš krekla slīdēšanu un palielina komfortu. Tikmēr smalkāks šuvju dizains samazina kopējo svaru, vienlaikus gan racionalizējot ražošanu, gan padarot dizainu mūsdienīgāku. Tikmēr krekla aizmugures apakšdaļā ir jauna, vienkāršota piestiprināšanas konstrukcija, kas novērš krekla brīvu krišanu, ļaujot precīzāk pielāgoties katram sportistam.