Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Uz sienas bērnudārza darbinieču asinis un audzinātājas šoka stāvoklī

Jūrmalā policija ceturtdien aizturējusi vīrieti, kurš piekāva divas Jūrmalas bērnudārza darbinieces. Latvijas Televīzija (LTV) vēsta, ka pēc notikušā uz bērnudārza sienas bija izsmērētas darbinieču asinis, bet iestādes audzinātājas bija šoka stāvoklī.

Ceturtdienas rītā Kauguru bērnudārzā «Bitīte» ienāca kāds vīrietis, iespējams, apreibinošu vielu ietekmē, un smagi piekāva auklīti un vēlāk bērnudārza šefpavāri. Abas bērnudārza darbinieces ir dvīņu māsas.

LTV ziņo, ka bērnudārzu «Bitīte» apsargā kompānija «SP leģions», bet pa vārtiņiem iekļūt var jebkurš. Bērnudārza telpās gan vairs nē.

Iestādes vadītāja Ludmila Vahabova sarunai ar televīziju piekrīt nelabprāt. Varmāka bērnudārza audzinātājām bija iepriekš zināms, jo ik pa laikam ar dzīvesbiedri uz iestādi vedis bērnus. Arī uzbrukums abām bērnudārza darbiniecēm noticis laikā no pulksten septiņiem līdz deviņiem, kad visas bērnudārza durvis ir atvērtas vecākiem.

Kamēr varmākas dzīvesbiedre vedusi atvasi uz grupiņu, vīrietis pēkšņi devies virtuves virzienā.

Viena skolotājas palīdze aizgāja pēc brokastīm. Viņš jautā viņai: kas šodien būs? Viņa saka: kaška un maize ar gaļu. Ā, ar gaļu? Un sit viņai uzreiz,» stāsta Vahabova.

Lai arī piektdien zem bērnu zīmējumiem siena jau ir nomazgāta, ceturtdien tā bija asinīs. Auklīte no sitiena izlidoja kāpņu laukumiņā. Izdzirdot kliedzienus, palīgā steigusies šefpavāre. Taču varmāka piekāva arī viņu.

Pēcāk ļaundaris atlaidies atpūtas krēslā, palūdzis sev ūdeni un mediķu palīdzību. Ieraugot policistus, vīrietis vairs tik mierīgs nebija.

«Ierodoties notikuma vietā, persona mēģināja bēgt,» norāda Valsts Policijas Jūrmalas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas galvenais inspektors Māris Hmeļņickis. «Pret viņu tika pielietoti attiecīgie paņēmieni, lai nogādātu iecirknī.

Kas izraisījis vīrieša agresiju, nav zināms. Policija nozīmējusi ekspertīzi, bet bērnudārzā stāsta, ka, vīrietis, visticamāk, lietojis legālās narkotikas.

Par to, kā uzlabot drošību bērnudārzos, lemts Jūrmalas pašvaldībā.