Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Saskaņotas biļešu cenas RMS minibusos

Piektdien Rīgas domes Pasažieru komercpārvadājumu licencēšanas komisija ir saskaņojusi biļešu cenas uzņēmuma «Rīgas mikroautobusu satiksmes» (RMS)  minibusos, kas stāsies spēkā 2014.gada 1.janvārī un darbosies līdz 2014.gada 28.februārim.

Kā informē uzņēmuma pārstāvis Viktors Zaķis, apstiprinātā kārtība paredz, ka, iegādājoties braucienus minibusiem e-talonā, viena brauciena cena būs 0,7 eiro, savukārt, iegādājoties biļeti pie vadītāja, viens brauciens izmaksās vienu eiro.

Tāpat apstiprinātā kārtība paredz, ka iepriekš iegādātās biļetes braucienam minibusos par 0,7 eiro būs derīgas braukšanai arī «Rīgas satiksmes» (RS) autobusos, trolejbusos un tramvajos.

RS gan aicina pasažierus sekot līdzi savos e-talonos un «Rīdzinieka kartē» ielādētajām biļetēm, jo gadījumā, ja biļetes braucienam sabiedriskajā transportā par 0,6 eiro būs beigušās, bet būs atlikums minibusu brauciena biļetēm par 0,7 eiro, tās tiks akceptētas braucienam sabiedriskajā transportā un pasažieriem jārēķinās, ka starpība netiks atmaksāta.

RS atgādina, ka viena brauciena biļete sabiedriskajā transportā no 2014.gada 1.janvāra maksās 0,6 eiro, savukārt viena brauciena biļete pie vadītāja maksās 1,20 eiro. Šīs biļetes RMS minibusos nebūs derīgas.