Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Rimi» trauku akcijas noteikumos nepareizi norādīts eiro kurss

Veikalu ķēdes «Rimi» rīkotajā akcijā lojalitātes klientu programmas «Fontignac» māla trauku akcijas drukātājos materiālos esošajos noteikumos ir nepareizi norādīts eiro maiņas kurss, biznesa portālam «Nozare.lv» apstiprina SIA «Rimi Latvia» pārstāve Laura Podskočija.

Kā novēroja «Nozare.lv», kampaņas drukātājos materiālos noteikumu 10.punktā rakstīts, ka «Fontignac» trauku cenas ir norādītas latos vai eiro. Eiro cenas ir aprēķinātas pēc Eiropas Savienības (ES) Padomes apstiprinātā valūtas maiņas kursa viens lats ir 0,7028 eiro.

Taču saskaņā ar Latvijas Bankas apstiprināto oficiālo kursu nevis viens lats ir 0,7028 eiro, bet gan viens eiro ir 0,702804 lati. Tāds ir kurss, kāds bijis kopš 2005.gada 1.janvāra, kad lats tika piesaistīts eiro.

«Rimi» pārstāve norāda, ka «Rimi» lojalitātes klientu programmas «Fontignac» māla trauku akcijās drukātajos informatīvajos materiālos nekorekts eiro valūtas kurss tika nodrukāts tehnisku iemeslu dēļ. «Mūsu pircēji par to tika operatīvi informēti, korekto valūtas kursu norādot informatīvajos materiālos pie kasēm, kā arī «Rimi» mājaslapā «https://www.rimi.lv/fontignac/terms.php».

Kā ziņots, «Rimi Latvia» apgrozījums pagājušajā gadā sasniedzis 443,326 miljonus latu, liecina «Firmas.lv» informācija. Tas ir par 6,3% vairāk nekā iepriekšējā gadā, kad koncerna apgrozījums bija 417,161 miljons latu.

Kompānijas peļņa pērn pieaugusi par 45% - no 6,132 miljoniem latu 2011.gadā līdz 8,950 miljoniem latu pērn. 2012.gadu «Rimi Latvia» noslēdza ar 114 veikaliem, no kuriem 20 bija hipermārketi, 35 lielveikali un 59 zemo cenu veikali.

Kā liecina «Firmas.lv» datubāze, SIA «Rimi Latvia» reģistrēta 1992.gadā, bet reāla darbība sākta 1996.gadā, kad atvērts pirmais pēc labākajām Eiropas tradīcijām veidotais lielveikals Latvijā.

Uzņēmuma pamatkapitāls ir vairāk nekā 10,34 miljoni latu. Kā darbības veids minēta mazumtirdzniecība nespecializētajos veikalos. «Rimi» ir Zviedrijas mazumtirgotāja «ICA AB» meitasuzņēmums Latvijā.