Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

1.janvārī spēkā stāsies rekordliels tiesību aktu skaits

2014.gada 1.janvārī spēkā stāsies rekordliels tiesību aktu skaits - vairāk nekā 1000 -, kas ir teju desmit reižu vairāk nekā 1.janvārī iepriekšējos gados. Vairums izmaiņu saistītas ar pāreju uz eiro.

Kā aģentūru LETA informēja oficiālā izdevēja «Latvijas Vēstnesis» pārstāve Ilze Apine, jau pašreiz ir skaidrs, ka 2014.gada 1.janvārī stāsies spēkā vairāk nekā 1000 tiesību aktu, tajā skaitā grozījumi. Līdz 16.decembrim oficiālajā izdevumā «Latvijas Vēstnesis» tika izsludināti jau 987 šādi tiesību akti - 155 likumi un 603 Ministru kabineta (MK) noteikumi.

Tikmēr šī gada 1.janvārī stājās spēkā 156 tiesību akti.

«Jāatzīmē, ka lielākajā daļā tiesību aktu, kas stāsies spēkā ar nākamo gadu, ir veikti tehniski grozījumi, summas latos aizstājot ar atbilstošām summām eiro. Attiecīgu grozījumu sagatavošana un publicēšana «Latvijas Vēstnesī» turpināsies vēl visu decembri,» tiesību aktu plūsmas pieauguma iemeslu skaidroja «Latvijas Vēstneša» Oficiālo publikāciju departamenta direktore, portāla «Likumi.lv» galvenā redaktore Inese Luste.

Vienkopus ar pilnu tiesību aktu sarakstu, kuri stāsies spēkā 2014.gada 1.janvārī, var iepazīties vietnē «Likumi.lv». Ērtības labad tiesību akti sarakstā ir grupēti pēc to veida, piemēram, likumi, MK noteikumi, pašvaldību saistošie noteikumi.

Saraksts katru dienu tiek papildināts, tātad tas vienmēr pieejams kā aktualizētais.