Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Novembrī deputātiem atalgojumā izmaksāti 114 000 latu

Novembrī Saeimas deputātiem atalgojumā izmaksāts 114 281 lats pēc nodokļu nomaksas, aģentūru LETA informēja parlamenta Preses dienestā.

Mazāko atalgojumu, kas nepārsniedza 1000 latu, novembrī saņēma Rihards Eigims (ZZS), Nikolajs Kabanovs (SC), Rasma Kārkliņa (V), Vladimirs Nikonovs (SC) un Raimonds Rubiks (SC).

Lielāko atalgojumu novembrī, līdzīgi kā citos mēnešos, saņēma Saeimas Prezidija locekļi - Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa (V), kuras atalgojums bija 1716 lati, Saeimas priekšsēdētājas biedri Inese Lībiņa-Egnere (RP) un Andrejs Klementjevs (SC), kuri saņēma attiecīgi 1613 un 1511 latus, Saeimas sekretārs Dzintars Rasnačs (VL-TB/LNNK) - 1530 latus un Saeimas sekretāra biedrs Jānis Vucāns (ZZS) - 1471 latu.

Deputātu atalgojumā iekļauta alga, slimības pabalsts, samaksa par frakcijas priekšsēdētāja vai viņa vietnieka amatu, samaksa par Saeimas komisijas priekšsēdētāja, viņa vietnieka vai sekretāra amatu, samaksa par Saeimas apakškomisijas priekšsēdētāja vai sekretāra amatu, kā arī piemaksa Saeimas Prezidija locekļiem.