Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgas centrā plīsis ūdensvads appludina ielu; bez ūdens 14 mājas

Šorīt Rīgā, Brīvības un Bruņinieku ielu krustojumā, plīsis maģistrālais ūdensvads, uz laiku appludinot ielu.

Avārijas situācija konstatēta jau vakar vakarā, taču bijušas cerības, ka tā būs neliela un to būs iespējams novērst, būtiski netraucējot galvaspilsētas iedzīvotājiem un viesiem. Tomēr pa nakti situācija pasliktinājusies un šorīt ūdens ar strūklu izlauzies uz ielas.

«Rīgas ūdens» preses sekretārs Arturs Mucenieks norādīja, ka ūdensvada plīsuma sekas var būt jūtamas ap 200 līdz 300 metriem no plīsuma vietas uz vienu vai otru virzienu Brīvības ielā, zem kuras atrodas maģistrālais ūdensvads.

Patlaban uzņēmums ziņo par 14 mājām, kurām avārijas dēļ pārtraukta ūdens padeve. Uzņēmuma pārstāvis teica, ka patlaban grūti prognozēt, kad varētu atjaunot ūdens piegādi, bet jebkurā gadījumā - līdz tam ūdens tiks piegādāts ar cisternām.

Negadījuma vietā strādā četras «Rīgas ūdens» meistaru brigādes. Brīvības un Bruņinieku ielu krustojums satiksmei nav slēgts, tomēr autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem avārijas vietā.

«Rīgas ūdens» pārstāvis aicināja iedzīvotājus, kam ir problēmas ar ūdens piegādi, vērsties pie uzņēmuma pārstāvjiem, zvanot pa tālruni uz numuru 80002122.