Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ķibermanis: Pēc kritiena Leikplesidā noteikti vajadzēs jaunu ķiveri

20 gadus vecais Latvijas bobsleja pilots Oskars Ķibermanis sarunā ar «Apollo» pastāstīja par sezonas sākumu un Pasaules kausa trešajā posmā Leikplesidā treniņos piedzīvoto kritienu. 

«Nu jau paliek labāk un it kā jau trenējos kopā ar pārējo komandu,» saka Oskars, piebilstot, ka ārsti gan ieteikuši līdz 28. decembrim, kad bobslejisti dosies uz Vinterbergu, iztikt bez treniņiem.

«Jau pirmajā treniņu dienā biju aizvadījis braucienus un arī otrajā treniņu dienā vienu braucienu jau veicu, turklāt tas bija diezgan labs. Otrajā braucienā nedaudz nokļūdījos, dabūju mazu bortiņu un iegāju virāžā... Daudz jau nevajadzēja, lai sanāktu kritiens. Pats kritiens jau nebija sāpīgs, bet tā šļūkšana pa trasi, sākot no astotās virāžas, nebija patīkama. Noteikti vajadzēs jaunu ķiveri, jo tā ir pamatīgi cietusi

«Pirmajā brīdī šķita, ka viss ir normāli. Pats it kā biju ar mieru braukt, tomēr dakteris teica, ka tomēr nedrīkstu. Arī pats pēc iesildīšanās sapratu, ka kaut kas nav kārtībā. Lai gan, iespējams, ja trase būtu vieglāka, kā, piemēram, Īglsā, tad būtu braucis,» norāda Ķibermanis. «[Stūmējs] Raivis Broks cieta mazāk, tomēr arī viņam dakteris neieteica piedalīties sacensībās.»

«Baiļu no Leikplesidas trases nav, jo pats vien nokļūdījos, lai gan būtu labāk, ja pēc tam vēl veiktu kādu veiksmīgu braucienu. Par kritienu īpaši nepārdzīvoju, vairāk pārdzīvoju par to, ka zaudēju iespēju sacensībās izcīnīt punktus

«Sezonas sākums kopumā izdevies normāls. Labāk veicas četriniekos nekā divniekos, jo četrinieka bobs slīd labāk. Braukšana jau daudz neatšķiras,» piebilst.

Pasaules kausa ceturtais posms risināsies gadu mijā Vinterbergas trasē Vācijā. Ķibermanis atklāj, ka neliels savainojums ir Intaram Dambim, tomēr līdz 27. decembrim, kad notiks testi, par iespējamām izmaiņām ekipāžu sastāvos spriest ir pāragri.