Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ķīpsalā notiks izstādes aktīvās atpūtas un veselīga dzīvesveida cienītājiem

No 28. marta līdz 30. martam Ķīpsalā notiks četras izstādes aktīvās atpūtas un veselīga dzīvesveida cienītājiem - «Atpūta un sports 2014», «Medības un makšķerēšana 2014», «Motocikls 2014» un «Baltic Boat Show 2014».

Kā aģentūru LETA informēja «BT 1» mediju koordinatore Inese Libere, trīs izstādes dienās varēs iepazīties ar šīs sezonas jaunumiem, atklāt jaunas atpūtas iespējas un maršrutus, atrast visdažādākos piedāvājumus par patīkamām cenām un baudīt aktīvu un sportisku izstādes gaisotni.

Projekta vadītājs Mārtiņš Refbergs stāstīja, ka šogad izstādes «Atpūta un sports 2014» ekspozīcijai atvēlēta atsevišķa halle, kuru papildinās dažādas sacensības, daudzveidīgi paraugdemonstrējumi un aktivitātes speciāli iekārtotā arēnā. Otrā hallē tikšot demonstrētas laivas, kuteri, jahtas, motocikli un to ekipējums, preces medniekiem un makšķerniekiem.

Izstādi «Atpūta un sports 2014» veidos trīs tematiskās daļas - «Velo 2014», «Camping 2014» un «Fitness 2014». Izstādē aktīvās atpūtas, tūrisma un sporta preču tirgotāji un pakalpojumu sniedzēji piedāvās plašu sortimentu ar aktīvai atpūtai un tūrismam nepieciešamo inventāru, aprīkojumu, apģērbu, trenažierus un sporta uzturu, kā arī ieteiks interesantus brīvdienu pavadīšanas galamērķus. Izstādē varēs klātienē aplūkot īstu žiroplānu - lidaparātu, kam ir zināma vizuāla līdzība ar helikopteru. Zinoši speciālisti pastāstīs par iespēju iegūt pilota apliecību un aicinās pieteikties izklaides lidojumiem.

Libere norādīja, ka šogad īpaša solās būt sporta federāciju un atsevišķu sporta klubu ekspozīcija. Ikvienam apmeklētājam būs iespēja vērot un piedalīties sacensībās un paraugdemonstrējumos. Varēšot izmēģināt arī vēl neredzētus sporta veidus, sacensības mini handbolā, florbolā, tenisā, «CrossFit», poverliftingā, dekaliftingā un klinšu kāpšanā, hokejā, golfā, lakrosā, futbolā, florbolā, tenisā, spīdmintonā, skeitbordā un citos sporta veidos, būs arī ušu, kendo, radiovadāmo modelīšu, velotriāla un mototriāla paraugdemonstrējumi.

Izstādē «Medības un makšķerēšana 2014» varēs uzzināt visu par jaunākajām tendencēm, iepazīt modernāko medību inventāru un saplānot jaunās sezonas pasākumu kalendāru. 29.martā vienlaikus ar izstādi Ķīpsalā norisināsies arī Latvijas Mednieku savienības kopsapulce.

Šogad izstāde «Medības un makšķerēšana 2014» būšot plašāka. Tajā būs plašs medību ieroču piedāvājums, kā arī optika, medību aksesuāri, apģērbs un aprīkojums medību saimniecībām. Īpašais piedāvājums izstādes apmeklētājiem būs ekoloģiskas lietas un meistaru darināti priekšmeti - mežacūku saru ķemmes, no ragiem veidoti krēsli, naži un citi priekšmeti. Izstādē varēšot iegādāties ekskluzīvus makšķerēšanas piederumus, profesionālo iebarošanas barību zivīm, makšķerkātus, makšķernieku krēslus un citas lietas.

Ūdens atpūtas cienītājus izstādē «Baltic Boat Show 2014» priecēs visu veidu ūdenstransports - sākot no piepūšamajām laivām, airu laivām un kajakiem līdz pat ūdensmotocikliem, ekskluzīvām jahtām un kuteriem. Izstādē būs plaši pārstāvēta pasaulē vadošo motorjahtu, kuteru un motorlaivu ražotāju produkcija. Pirmoreiz būšot aplūkojama jaunā V klases sporta jahta «Princess V57», kas pārliecinoši ieņems izstādēs lielākā ūdenstransporta godu. Arī vietējie laivu ražotāji prezentēšot savu piedāvājumu.

Izstādē būs atrodams ūdenstransporta speciālais aprīkojums, ūdenssporta un burāšanas piederumi, piestātnes, laivu dzinēji un rezerves daļas. Interesenti varēs uzzināt par laivu un ūdensmotociklu nomu un to remontu. Tiks piedāvāti arī dažādi ūdensceļojumu maršruti. Ķīpsalā būs iespējams noskatīt sev piemērotākos ūdenstransporta un burāšanas piederumus.

Izstādē «Motocikls 2014» varēs gūt plašu ieskatu motociklu pasaulē un, konsultējoties ar speciālistiem, izvēlēties sev tīkamākās markas un veida motociklu. Izstādē būs aplūkojami jaunākie dažādu zīmolu un modeļu motocikli, motorolleri un kvadricikli.

Izstādē būs iespējams iegādāties arī motociklu rezerves daļas, motobraucēju apģērbu un aksesuārus, iegūt informāciju par remonta iespējām un tūningu, kā arī uzzināt par vasaras sezonas aktuālākajiem motopasākumiem. Ķīpsalā būs aplūkojama arī Latvijā ražotu motovelosipēdu, mokiku un mopēdu kolekcija.

Izstādes «Atpūta un sports», «Medības un makšķerēšana», «Motocikls» un «Baltic Boat Show» rīko starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība «BT 1».