Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Policija: «Summer Sound» noritējis mierīgi; pieķerti astoņi narkotiku lietotāji

Festivāls «Summer Sound» noritējis mierīgi; pieķerti astoņi narkotiku lietotāji, aģentūrai BNS pastāstīja Valsts policijā.

Festivāla dienās pieķerti septiņi apmeklētāji, kuriem līdzi bijušas narkotiskās vielas - lielākoties marihuāna nelielā apmērā, bet pāris gadījumos arī neliels daudzums amfetamīnu grupas vielas. Savukārt personas, kuras atradušās narkotisko vielu iespaidā bijušas par vienu vairāk - astoņas.

Tāpat pieķerti arī astoņi nepilngadīgie alkohola reibumā, šajos gadījumos pie atbildības tiks saukti arī vecāki, kas nav pienācīgi uzraudzījuši savas atvases.

Pāris apmeklētāji savā starpā arī izvicinājuši dūres, taču smagas traumas nevienam nav nodarītas. Pieķerti arī trīs autovadītāji, kas sēdušies pie stūres reibumā.

Abas pasākuma dienas un arī pēc festivāla policija pastiprināti uzraudzīja sabiedrisko kārtību un drošību. Bija arī piesaistīti kinologi ar suņiem, kas palīdzēja atrast aizliegtās vielas.

Festivāls «LMT Summer Sound» norisinājās 10. un 11.jūlijā Liepājā.