Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Labo darbiņu izaicinājums: 8.decembra uzdevumi

Pirmā labo darbiņu diena aizvadīta godam, un nu pienākusi kārta otrajam laipnības un labestības cēlienam. Jo tas taču ir tik vienkārši un patīkami!

Pēc saviem ieskatiem un iespējām tu vari izvēlēties vienu (vai arī vairākus) veidus, kā apkārtējiem parādīt, ka tev nav vienalga. Labajiem darbiņiem ierobežojumu nav – vari šodien paveikt vienu un kādu pārcelt uz nākamo dienu, izdarīt visus uzreiz vienā piegājienā, apberot ar labestību kādu konkrētu personu, vai alfabētiskā secībā izdāļāt savu labestību.

  • Kamēr vakarā pēc darba stāvi lielveikala rindā, sakārto savandītās košļeņu paciņas un šokolādes batoniņus. Ja starp našķiem pagadījies kāds neiederīgs, proti, tāds, kuram patiesībā jāatrodas citā plauktā, - «apžēlojies» un nopērc to!

  • Pamēģini veselu dienu negausties un nepurpināt par niekiem. Nesūdzēties kolēģiem par savu allaž slikto pašsajūtu, neaprunāt kaimiņienes pa naktīm gaudojošo suni vai pašu kaimiņieni, kura nevīžo aiz sava mīluļa savākt, un nesūkstīties par to, ka dzīve ir netaisnīgāka par netaisnīgu. Vienkārši pamēģini nekoncentrēties tikai uz to, kas tev nepatīk, un tu redzēsi, ka tādējādi mazāk bendēsi savus (un arī citu) nervus. Tas ir labais darbiņš, pirmkārt, pašam sev.

  • Aizsūti draugam/mammai/omei/krusttēvam «labrīt» īsziņu ar jaukas dienas novēlējumu. Tā vienkārši!

  • Uzraksti kolēģim anonīmu zīmīti ar kādu komplimentu, novēlējumu vai vienkārši joku, lai savu darba cēlienu viņš/viņa iesāktu ar smaidu. Ja tomēr kolēģis darbā ieradies ātrāk par tevi, tu to vari izdarīt, kamēr viņš pusdieno.

  • Pasveicini, pieturi durvis, pasaki paldies, uzsmaidi, atsveicinies. Un tad to visu atkārto ar vēl kādu.

šeit