Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Labo darbiņu izaicinājums: 9.decembra uzdevumi

Trīs lietas labas lietas, tāpēc klāt ir trešā labo darbiņu diena. Kas plānā šodien? Nekas tāds, ko tu nevarētu īstenot savā dzīvē!

Pēc saviem ieskatiem un iespējām tu vari izvēlēties vienu (vai arī vairākus) veidus, kā apkārtējiem parādīt, ka tev nav vienalga. Labajiem darbiņiem ierobežojumu nav – vari šodien paveikt vienu un kādu pārcelt uz nākamo dienu, izdarīt visus uzreiz vienā piegājienā, apberot ar labestību kādu konkrētu personu, vai alfabētiskā secībā izdāļāt savu labestību.

  • Saņemies beidzot un sakārto skapi, atbrīvojoties no tiem pārāk šaurajiem svārkiem, kuros neveiksmīgi centies ielīst jau trešo ziemu, vai 17 treniņbiksēm, ar kurām kādreiz braukt uz laikiem kartupeļu vai siena talkā. Drēbes, kuras vēl ir gana labas nēsāšanai, bet tev gluži vienkārši ir apnikušas, vari aiznest nodot Sarkanajam Krustam vai Otrajai Elpai, savukārt 17 treniņbikses un lietas, kuras vairs nenēsāsi, kopā ar vecajām avīzēm droši vari aizvest kādai dzīvnieku patversmei.

  • Nopērc pa ceļam uz darbu līdzņemamo tēju vai kafiju, taču neizdzer to šoreiz pats, bet gan uzdāvini to kādam nosalušam garāmgājējam, bēdīgajai ubagotājomei uz stūra vai apsargam autostāvvietas būdiņā pie mājām vai darba.

  • Nopērc draudzenei matu gumijas. Meitenes vienmēr pazaudē matu gumijas. Meitenēm matu gumiju nekad nevar būt par daudz. Nopērc draugam zeķes. Draugi ir priecīgi par daudz zeķēm. Draugi ir ļoti priecīgi par daudz zeķēm.

  • Piezvani kādam, ar kuru neesi ilgi runājis, bet vajadzētu, lai miers virs zemes un cilvēkiem labs prāts. Pašam arī pēc tam būs labs prāts. Vai vismaz skaidrāks.

  • Aizsūti vecvecākiem pa pastu savu fotogrāfiju, lai viņi zina, kā tu izskaties, jo gan jau, ka pēdējo reizi viņus apciemoji iepriekšējos Ziemassvētkos. Un noteikti apciemo viņus šogad, ja neizdarīji to pagājušogad!

šeit