Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Labo darbiņu izaicinājums: 10.decembra uzdevumi

Mums padodas vienkārši lieliski, tāpēc nekādā gadījumā nedrīkstam apstāties pusceļā. Lai arī esat pierādījuši, ka labos darbiņus savā ikdienā jau izdomājat un radāt paši, piedāvājam kārtējo iedvesmas porciju šodienas darbiņiem!

Pēc saviem ieskatiem un iespējām tu vari izvēlēties vienu (vai arī vairākus) veidus, kā apkārtējiem parādīt, ka tev nav vienalga. Labajiem darbiņiem ierobežojumu nav – vari šodien paveikt vienu un kādu pārcelt uz nākamo dienu, izdarīt visus uzreiz vienā piegājienā, apberot ar labestību kādu konkrētu personu, vai alfabētiskā secībā izdāļāt savu labestību

  • Pamēģini šodien nevienu sarunas laikā nepārtraukt un neiejaukties pusvārdā ar savu viedokli, pieredzes stāstu vai pretenzijām par pastāvošo iekārtu. Noklausies līdz galam, kas otram sakāms, ievelc elpu un tikai tad nāc klajā ar savu tekstu. Kad tev pēdējo reizi ir bijusi īsta saruna, kur abi iesaistītie tiek uzklausīti un ņemti vērā, nevis parastā pieklājības «small talk» saruna liftā vai darbā pie kafijas automāta?
  • Sagaidi šodien mājās no darba savu otro pusīti ar pašgatavotām vakariņām, kurās pasniedz viņa mīļāko ēdienu. Negaidīti pārsteigumi taču allaž ir vispatīkamākie. Ja otrās pusītes tev šobrīd nav, tad sagādā pārsteigumu pats sev, aizvedot vakariņās sevi un notiesājot to, ko mājās sev vienam nekad negatavotu. Un neaizmirsti pateikties par labu servisu un atstāt dzeramnaudu!
  • Pasaki savam priekšniekam šodien ko jauku par kādu no saviem kolēģiem. Pilnīgi noteikti ir kas tāds, ko tu jau vairākas reizes esi nodomājis, bet kā vienmēr paturējis pie sevis. Jo kurš gan normāls cilvēks ikdienā mēdz tā vienkārši papļāpāt ar priekšniekiem, vēl jo vairāk - stāstīt labu par citiem darbiniekiem?
  • Aizsūti Ziemassvētku apsveikumu savai mīļākajai pamatskolas/vidusskolas skolotājai, kura «pataisīja no tevis cilvēku». Visticamāk, ka neesi viņai to nekad atklājis. Pienācis laiks! Vecās skolas adresi taču atceras ikviens.
  • Iedod kādam izlasīt grāmatu, kas, tavuprāt, viņam varētu patikt, bet starp grāmatas lapām ieliec zīmīti ar sveicienu tavā mīļākajā lapaspusē vai jebko citu, kas tev ienāk prātā. Līdzīgi var atstāt zīmītes no bibliotēkas paņemtajās grāmatās pilnīgi svešiem cilvēkiem – jebkurā gadījumā šāds pārsteigums radīs smaidu.

šeit