Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Labo darbiņu izaicinājums: 11.decembra uzdevumi

Četras labo darbiņu dienas ir aiz muguras, kuras aizvadītas vairāk nekā godam, tāpēc atlikušās trīs nedrīkst būt ne par mata tiesu mazāk produktīvas. Piedāvājam iedvesmu piektdienas laipnības žestiem, ar kuriem parādīt apkārtējiem un arī sev, ka tev rūp!

Pēc saviem ieskatiem un iespējām tu vari izvēlēties vienu (vai arī vairākus) veidus, kā apkārtējiem parādīt, ka tev nav vienalga. Labajiem darbiņiem ierobežojumu nav – vari šodien paveikt vienu un kādu pārcelt uz nākamo dienu, izdarīt visus uzreiz vienā piegājienā, apberot ar labestību kādu konkrētu personu, vai alfabētiskā secībā izdāļāt savu labestību nejauši izvēlētiem cilvēkiem dažādās vietās.

  • Saliec saviem mājiniekiem un/vai kolēģiem mēteļu kabatās konfektes, nesakot, ka tas biji tu. Tāpat vien, jo tas ir mīļi. Viena lieta, kas ar gadiem nepazūd, ir prieks par pārsteigumiem.

  • Iedrošini kādu darīt to, ko viņš vienmēr ir vēlējies, bet trūkusi ticība saviem spēkiem to piepildīt. Reizēm, lai ieviestu pārmaiņas dzīvē un kaut puslīdz sekotu savam aicinājumam, ir nepieciešams vien kāds, kurš no malas apstiprina, ka tas ir iespējams, ka tas viss nav iedomas!

  • Rīt brīvdienas – uzaicini sen nesatiktus draugus vai radus pusdienās ārpus mājām un kopīgā nesteidzīgā pastaigā pa pilsētu vai uz kino seansu. Galvenais, ka jūs uz dažām stundām katrs pametat savus ērtos pierastos dīvānus un televizorus un nododaties īstām sarunām.

  • Atzīsti, ka esi kļūdījies, nevis kārtējo reizi meklē vainu visos apkārtējos. Tas nav nekas briesmīgs. Cilvēki tā dara. Taču vainot visus apkārtējos, ja tev kaut kas nav sanācis, ir diezgan briesmīgs paradums. Tā vietā atklāj citiem savu cilvēcīgo dabu. Tici, tev neviens par to galvu nost neraus.

  • Izdari labo darbiņu sev un piedod kādam, kurš to sen jau ir pelnījis. Jo arī tu to esi pelnījis. Gluži tāpat, kā mēs atbrīvojamies no vecajām mantām un drēbēm, ir jāatbrīvojas arī no veciem aizvainojumiem, rūgtumiem un vilšanām. Nav ko vilkt līdzi pagātni. It sevišķi iekšā Jaunajā gadā.

šeit