Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Labo darbiņu izaicinājums: 12.decembra uzdevumi

Lai arī Ziemassvētku gaidīšanas laiks ar baltumu aiz loga mūs šogad pārāk nepriecē, taču mūsu domas un darbi ir pat ļoti balti. Klāt nākamā balto darbiņu porcija, kurus tu kā vienmēr vari pielāgot savām iespējām un dzīvesveidam. Galvenais – tiem jārada prieks sev un citiem.

Pēc saviem ieskatiem un iespējām tu vari izvēlēties vienu (vai arī vairākus) veidus, kā apkārtējiem parādīt, ka tev nav vienalga. Labajiem darbiņiem ierobežojumu nav – vari šodien paveikt vienu un kādu pārcelt uz nākamo dienu, izdarīt visus uzreiz vienā piegājienā, apberot ar labestību kādu konkrētu personu, vai alfabētiskā secībā izdāļāt savu labestību nejauši izvēlētiem cilvēkiem dažādās vietās.

  • Šodien lielākajai daļai ir brīvdiena, kas savukārt nozīmē, ka pasaule griežas drusku lēnāk, tāpēc vienīgais, kas tev šodien ir jādara – jāsmaida pēc iespējas vairāk. Smaidi sev un apkārtējiem, tādējādi izdarot labo darbiņu gan sev, gan pārējiem. Vienkārši atceries, ka šodien rūpju rievai ir brīvdiena. Šodien būsim mierīgi un bezrūpīgi. Labi?

  • Uztaisi savas iemīļotās Ziemassvētku mūzikas izlasi, lai radītu svētku sajūtu ne tikai sev, bet arī kādam citam. Proti, ieraksti sevis veidoto izlasi diskā vai jebkurā citā datu nesējā un uzdāvini to kādam, kuram Ziemassvētki šobrīd nav ne prātā.

  • Pastāsti kādam, ka piedalies «Labo darbiņu nēdēļā», lai tie, kuri nepaspēja tai pieslēgties šonedēļ, varētu censties savā dzīvē ieviest mazus, bet patīkamus žestus nākamnedēļ.

  • Esi jauks. Pieturi sabiedriskās vietās durvis un liftus, palaid apsēsties tos, kam sēdvieta sabiedriskajā transportā nepieciešama vairāk (jā, šis ir vecs kā pati pasaule, bet arvien vēl aktuāls) un neuzvedies tā, it kā apkalpojošais personāls veikalos un kafejnīcās būtu bezpersoniski roboti.

  • Noliec malā telefonu. Pasaule nesabruks, ja tu uz vienu dienu pārstāsi ik mirkli drudžaini lūrēt ekrānā, cenšoties uzzināt visu, kas notiek tavos sociālajos tīklos un visos iespējamajos ziņu portālos. Ja ne visu dienu, tad vismaz kādu daļu. Tā vietā pamēģini veltīti visu savu uzmanību un būtību kam vienam – vislabāk saviem mīļajiem. Uzrīkojiet kopīgas aktivitātes, kādas sen neesat piekopuši, un aizmirstieties sarunās.

šeit