Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Labo darbiņu izaicinājums: Priecīgu Trešo adventi!

Šodien adventes vainagā aizdedzam jau trešo svecīti un ar to arī noslēdzam mūsu «Labo darbiņu nedēļu». Atskatīsiemies kopā uz paveikto!

No aptaujātā 91 respondenta 40% atbildēja, ka šonedēļ izpildījuši dažus labos darbiņus. Par prieku mums un visai pasaulei - 37% atzina, ka katru dienu paveikuši vienu labo darbiņu. 14% neesot izpildījuši nevienu, savukārt 8% - visus.

Labie darbiņi tika darīti gan dažādās Latvijas pilsētās, gan arī, piemēram, tālajā Pakistānā. Var jau būt, ka iedvesmojām arī vēl kādu zemju iemītniekus un ciemiņus, bet par to mums informācijas pagaidām nav. Ja kāds aizmirsis ar saviem labajiem darbiņiem padižoties - neslēpiet sveci zem pūra!

Mums tiešām liels prieks, ka piedalījāties un dalījāties ar saviem labajiem veikumiem. Esam pierādījuši, ka mums nav vienalga, kas notiek mums apkārt!

Šodienas galvenais labais darbiņš ir iedegt vainagā trešo svecīti un klusi pie sevis apdomāt, kas nepieciešams, lai Ziemassvētki (un arī viss nākamais gads) būtu miera, saticības un mīlestības pilni.

Izejiet cauri iepriekšējo dienu labo darbiņu sarakstam – varbūt kas aizmirsies. Apmeklējiet Ziemassvētku tirdziņus, cepiet piparkūkas, pašrocīgi taisiet un saiņojiet svētku veltes, turklāt dariet to visu ģimenes vai labu draugu lokā!

Lai «Labo darbiņu nedēļa» turpina iedvesmot jūs arī turpmāk!